dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prodajem jeftina kola

#241 od 27.05.2013 : Oglasi
Prodajem jeftina kola. Hitno. Šifra: Dok se Jefta ne vrati.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#443 od 18.06.2014 : Doktori
Došao pacijent kod doktora i pita: • Imate li nešto protiv kašlja doktore? A doktor mu odgovara: • Ne, nemam ništa protiv. Slobodno kašljite.
#257 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
U Nemačkoj u restoranu hvali se Mujo Hasi kako dobro zna nemački i naručuje: • Jednu supenzi, jednu šniclenzi i jednu salatenzi. Konobar mu donese šta je tražio, a mujo će ponovo Hasi: • Vidiš kako je lak nemački jezik. Konobar mu odbrusi: • Jeo bi ti govnenzi da ti nisam ja iz Tuzle!
#2003 od 20.08.2015 : Svaštara
Momak, ulazi u prodavnicu i kupuje cigarete, ali kada je hteo da jednu odmah tu pripali, prodavačica mu reče: • Ovde je pušenje zabranjeno, molim Vas! • Baš, glupo! Zašto prodajete cigarete, kad ovde ne sme da se puši?! - komentariše on. • Mi prodajemo i kondome, znate! - glasno će prodavačica!
#3102 od 09.11.2017 : Svaštara
Komšija se posvađao sa ženom i isključio wi-fi. • Pa komšo, brate, kakve veze ja imam sa vašom svađom?
#686 od 19.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Ljubavi, mislim da ćemo se zaista odlično slagati, ... čim shvatiš da sam ja uvek u pravu.
#2935 od 22.01.2017 : Aforizmi i grafiti
Jedi šta god želiš, a ako se ljudi budu smejali tvojoj kilaži, pojedi i njih!
#2070 od 29.09.2015 : Svaštara
Dve prijateljice pričaju o garderobi: • Eh da znaš kakvu lanenu suknju sam imala, ... ali moljci je pojedoše ... • Eh, a ti da znaš kakvu košulju od konoplje sam imala, ... ali sin je popuši ...
#496 od 19.10.2014 : Svaštara
• Mama, a što se tetkina ćerka zove Ruža? • Zato što tetka voli cveće, zlato moje. • Mama, a šta ti voliš? • Đokice, ne budi dosadan.
#2706 od 04.08.2016 : Svaštara
• Dobar dan, može li jedna kratka anketa? • Naravno! • Koji Internet koristite i da li ste zadovoljni? • Komšijin, i jako smo zadovoljni.
#82 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Ne stidim se svoga siromaštva, do njega sam došao poštenim radom.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo