Prvi put je uvek u zimu

#759 od 02.12.2014 : Lala i Sosa
Žali se Lala lekaru da ima problema u seksu:
• Ta, gos’n doktore, sve je dobro i normalno kad “to” radim prvi put. Al’, kad ‘oću da ponovim, javljaju mi se tegobe: znojim se, puls mi je ubrzan, srce lupa li lupa, ‘oću da prokuvam, toliko mi je vrućina!
• Dobro, Lalo, a koliku pauzu praviš između prvog i drugog puta?
• Pa, gos’n doktore, prvi put je uvek u zimu, a drugi put je tako, u julu il’ u avgustu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#164 od 17.03.2013 : Policajci
Policija nakon potere zaustavila vozača:
• Dugo se nisam ovako zabavio - kaže policajac i dodaje - pustićemo te ako imaš dobar izgovor!
Vozač:
• Žena me ostavila pre 3 nedelje zbog švalera, policajca. Kad sam ugledao vaš auto, uplašio sam se da ćete mi je vratiti.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 72 Ocena: 
#852 od 13.12.2014 : Mujo i Haso
Lala se za par godina braka sa Sosom udebljao. Kad je prešao sto kilograma pošalje ga Sosa doktoru. Doktor ga pregleda od glave do pete i na kraju mu kaže:
• E moj Lalo, ovako ćemo - moraš jesti 100g spanaća, dva tvrdo kuvana jajeta, čašu jogurta, 50g posnog sira i šnitu integralnog hleba.
Lala kimne glavom i upita:
• Dobro, doktore, samo mi recite da li to uzimam pre ili posle jela?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#1725 od 31.05.2015 : Crnogorci
Zapalio se Crnogorac za zgodnu devojku i pozove je na spoj u parku. Nađu se oni u parku, sednu na klupu, pa će Crnogorac:
• Mala, ja'l viđu ono cvijeće tamo?
Devojka potvrdno klimnu glavom, a on nastavi:
• Uberi ga, za tebe je!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#2970 od 18.02.2017 : Lala i Sosa
Rodi Lalina ćerka vanbračno dete. Lala nije hteo da je vidi nedelju dana. Posle toga, šta će, pomiri se sa sudbinom. Pozove je i očita joj bukvicu:
• Ćero moja - poče Lala strogo - ti, kako si počela, ... na kraju ćeš još i propušiti!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 252 Ocena: 
#1629 od 18.04.2015 : Svaštara
Na recepciji hotela mladi par želi da iznajmi sobu. Šef hotela ih pita:
• Jeste li venčani?
Mlada dama pocrvene i prošaputa:
• Jesmo, ... oboje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 23 Ocena: 
#1329 od 24.02.2015 : Piroćanci
Obećao Piroćanac sinu da će mu kupiti auto kada završi školu. Kada je dobio diplomu, sačeka ga ”Peglica”, a on krupan, jedva se smestio u auto pa pita oca:
• Je li, tatko, zašto mi nisi kupio neki veći auto?
A otac odgovara:
• Vozi sinko, vozi, će se razgazi!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#2867 od 03.12.2016 : Cigani
Zaustavi policajac Cigu i pita ga:
• Šta si pio?
• Ništa, bate, osim piva!
• Ajde, duvaj! - reče policajac, pružajući mu alkotest.
• Marš bre, ja tebi da ga duvam, pederu jedan!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 70 Ocena: 
#84 od 13.03.2013 : Mujo i Haso
Češlja se Mujo u kupatilu i pevuši:
• Šuška se šuška da mi je ko puška!
Sluša to Fata, pa odgovara:
• Možda jeste, možda nije, za pišanje dobar ti je!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 67 Ocena: 
#2189 od 17.11.2015 : Cigani
Otišla baba da baci đubre al' joj ispadnu naočare u kontenjer. Nagne se preko kontenjera da ih dovati kad u to dolazi Ciga, vidi babu i naguzi je. Taman što je završio posao dolazi drugi pa ga pita:
• Šta radiš bre to?
• Pa greota da ne iskoristim, neko bacio babu, a ona ko nova!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 74 Ocena: 
#2819 od 27.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Ženi svakog dana recite da je lepa, ... nema veze što vam njen muž preti.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 51 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.