dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zeznuto pomeranje satova

#2388 od 29.01.2016 : Mujo i Haso
Mujo se žali Hasi: • A jes’ zeznuto ovo pomeranje satova. • Zašto? • Umesto u krevetu, jutros mi se digo u tramvaju.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#635 od 14.11.2014 : Svaštara
Došao čovek kod sveštenika da se ispovedi: • Oče, grešio sam. • Pa šta si uradio? • Oženio sam se! • Ali to nije greh. • Nema veze, oče, ja se ipak kajem.
#978 od 29.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Vreme je novac, reče konobar i račun sabra sa datumom.
#2469 od 23.03.2016 : Svaštara
• Marihuana ima dve mane. Prva je, da jako brzo zaboravljaš ... • Dobro, a druga? • Šta? • Marihuana? • Imam! Koliko ti treba?
#836 od 11.12.2014 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo kod doktora i kaže: • Doktore pomozite, ne mogu da živim bez seksa! • Koliko puta dnevno vodite ljubav sa suprugom? • Dva puta! • Pa, dobro, to i nije mnogo! • Pa i nije doktore, ali ja to dva puta u isti dan radim i sa sekretaricom! • Au, pa to je stvarno previše! • Ali ni to nije sve, ja to dva puta radim i sa prostitutkama! • Ovo je prevršilo svaku mjeru. Ne znam šta da Vam kažem, ali moraćete da uzmete stvar u svoje ruke! • I to doktore isto radim dva puta dnevno!
#1469 od 20.03.2015 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Fati: • Fato, 'ajde da poradimo na tvojoj lepoti. • 'Ajde! • Ti idi da se šminkaš, a ja idem da se napijem!
#2374 od 21.01.2016 : Mujo i Haso
Došli Mujo i Haso iz vojske s bruhom. Kad će im doktor: • Oho, pa gde ste to dobili!? A Mujo će na to: • Poručnik nam je rekao da dignemo tenk u vazduh, ... i mi digli.
#2468 od 22.03.2016 : Bračni
Žena zove telefonom bivšu ženu svoga muža: • Čuj ... je l' ovaj moj hrkao dok je živeo sa tobom? • Jeste. • Pa šta si ti tada radila? • U početku sam ga budila ... • A posle? • Posle sam mu spakovala kofere i poslala ga tebi ...
#2470 od 24.03.2016 : Svaštara
• Kako se zoveš? • Maja. • Skraćeno od...? • Promaja, pizda ti materina!
#1947 od 31.07.2015 : Svaštara
Veče je, dva pedera putuju avionom. Prvi kaže drugom: • Daj da te pojebem! Drugi kaže: • Daj, nemoj, ljudi gledaju. Prvi će na to: • Ma ne gleda niko, svi spavaju, probaj da tražiš čašu vode od stjuardese, videćes. Drugi vikne: • Vode! Niko se ne javi, pa drugi reče: • Aj' može. Ujutro prolazi stjuardesa avionom i vidi čiču kako se smrzava, pa ga pita: • Zašto niste tražili ćebe? Čiča odgovori: • Jesi luda, ovaj sinoć tražio čašu vode, pa su ga jebali cele noći!
#2167 od 12.11.2015 : Crnogorci
Na pitanje koja je razlika između pametne i lepe žene Crnogorac odgovori: • Kad viđu pametnu ženu, dođe mi da skinem kapu. A bogumi, kad viđu lijepu, dođe mi da skinem gaće.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo