dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Vrtoglavica pre seksa

#2566 od 09.05.2016 : Mujo i Haso
Otišao Mujo kod doktora: • Doktore, pre seksa uvek imam vrtoglavicu ... Doktor: • Je li Mujo, a šta ti radiš pre seksa? • Naduvavam lutku!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2517 od 02.04.2016 : Mujo i Haso
Putuje Lala vozom. Uđe u kupe u kome je samo jedna lepa devojka koja, zaneta čitanjem neke knjige, ne obraća pažnju na pridošlog putnika. Posle pola sata vožnje, ne skidajući pogled sa prelepe saputnice, Lala joj se obrati: • Moliću vas lepo, gospojice, za jedno pitanje! Devojka ga pogleda ... • Znate li vi možda moga brata Tozu? • Ne znam ni vas ni vašeg brata! - odgovori devojka. • E, vidite, dobro je što ga ne znate, jer da ga znate, ta on bi vas o'ma, sa oproštenjem, i to bez pitanja - kaže Lala i brzo nastavi - a, ja nisam taki. Ja fino zamolim, pa ako date, date!
#810 od 06.12.2014 : Doktori
Plaćam svom psihijatru da me prati na fejsbuku. Tako preskačemo dosadne seanse, a on mi posle samo pošalje lekove.
#1328 od 24.02.2015 : Perica
Pita učiteljica učenike: • Ko od vas, deco, zna najbolje da imitira vuka? Javlja se Perica: • Moj deda, učiteljice. Učiteljica pita Pericu: • Je l’ hoćeš sutra da dovedeš dedu u školu? • Pa hoću, učiteljice. Ode Perica kući i kže dedi: • Rekla ti učiteljica da sutra dođeš sa mnom u školu. I deda pođe. Kad su došli u školu, učiteljica reče dedi: • Perica nam je rekao da mnogo lepo imitirate vuka. Deda se brani da ne zna. Učiteljica upita Pericu zašto laže, a Perica će: • Ma ne lažem uciteljice, Vi ste ga loše pitali. Je li deda, kada si zadnji put kresnuo babu? A deda će: • Aaaauuuuuuuuuuuu ...
#1844 od 04.07.2015 : Svaštara
Idu dve cipele ulicom, vide čizmu, pa jedna kaže: • Gledaj, eno žirafe!
#2597 od 30.05.2016 : Svaštara
Razgovor posle seksa: • Pa, ti reče da si nevina ...!? • Pa, jesam ... • A, gde je onda krv? • Paa, ... malokrvna sam!
#1462 od 19.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Kad neko kaže da gaji osećanja, ja ga zamišljam kako ih seje, zaliva, đubri, ubere, osuši, ... i na kraju popuši.
#1334 od 25.02.2015 : Crnogorci
Crnogorac se udvara devojci: • Mala, niko ne može da ti kupi onoliko koliko ja mogu da ti obećam.
#2086 od 05.10.2015 : Mujo i Haso
Pita Mujo Fatu: • Bona Fato, kako ono da je kod Hase kosa onako gusta i sjajna? • Pa on kosu maže jajima - objašnjava Fata. • Vidi ti njega! Nisam znao da je takav akrobata - začudi se Mujo.
#1964 od 04.08.2015 : Svaštara
• Tajo, tajo, dođi brzo neko je umro. • Sine vidiš da igram poker, tako da prvo reci ko je umro i gde, pa da razmislim. • Ne znam tajo, ali mama kaže da je bolje da dođeš odmah. • Mama kaže, a? A plače li majka? • Ne. • Kuku, neko mi je moj umro.
#1482 od 23.03.2015 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso, kad Mujo reče: • Jes čuo bolan Haso, priča se da će biti građanskog rata. A Haso će: • Uh! Dobro je, imamo sreće, mi živimo na selu.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo