pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Modni kreator

#2584 od 21.05.2016 : Pitalice
Kako se zove najpoznatiji japanski modni kreator? • Sašimi Sako!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2804 od 15.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Alkohol mi je pružio mnogo nezaboravnih trenutaka, kojih se ne sećam.
#852 od 13.12.2014 : Mujo i Haso
Lala se za par godina braka sa Sosom udebljao. Kad je prešao sto kilograma pošalje ga Sosa doktoru. Doktor ga pregleda od glave do pete i na kraju mu kaže: • E moj Lalo, ovako ćemo - moraš jesti 100g spanaća, dva tvrdo kuvana jajeta, čašu jogurta, 50g posnog sira i šnitu integralnog hleba. Lala kimne glavom i upita: • Dobro, doktore, samo mi recite da li to uzimam pre ili posle jela?
#2793 od 05.10.2016 : Mujo i Haso
Mujo kaže Hasi: • Poslao sam moju Fatu u nudistički kamp. • Što tamo, bolan? • Ma dosadila mi, stalno kuka kako nema šta da obuče!
#2759 od 05.09.2016 : Pitalice
Šta je to `Šumadijski stereo`? • Kad Milojko skine jednu čarapu i baci je na jednu stranu, zatim skine drugu čarapu i baci je na drugu stranu, pa se čarape `čuju` i sa jedne i sa druge strane.
#1716 od 28.05.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva druga: • Moja devojka mnogo laže. • Šta je slagala? • Rekla mi je da je sinoć spavala kod najbolje drugarice. • Otkud znaš da je slagala? • Pa, ja sam sinoć spavao sa njenom najboljom drugaricom ...
#777 od 04.12.2014 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo kući i vodi ovcu na uzici. Gleda ga Fata i ne može da veruje. • Vidiš – kaže Mujo – šta ja moram da jebem zato što tebe stalno boli glava! • Ali, Mujo ... – pokuša Fata da kaže nešto. Mujo je pogleda i reče: • Ne govorim, bolan, tebi, već njoj!
#1853 od 04.07.2015 : Babe
Došla baba u mušku javnu kuću i pita: • Deco, mogu li za 50 evra dobiti kakvog momka? Tip kaže: • Dobro, bako, naći ćemo nešto. Daju baki intelektualca. Kad se baba vrati iz sobe, poče da se žali da je prevarena. Šef će na to: • A šta bi ti za 50 evra? Da ti dam kamiondžiju?
#710 od 23.11.2014 : Perica
Za vreme bivše Jugoslavije pita učiteljica Pericu: • Perice, ko je najveći ratnik za koga si ikada čuo? Perica odgovori: • Josip Broz Tito. • Sedi, pet! Perica sedne i krišom izvuče ispod klupe jednu sliku, pogleda je i šapne: • Izvini, Rambo, ali karijera je karijera.
#551 od 07.11.2014 : Pitalice
Kako se zove planina osam puta veća od Velebita? • Velebajt
#54 od 11.03.2013 : Studenti
Došao otac u posetu sinu studentu. Autobus je stigao rano ujutro i otac odmah odlazi u kuću gde je sin iznajmio sobu. Kad mu gazdarica otvori on upita: • Da li ovde stanuje Marko? • Stanuje. Unesite ga unutra i stavite na krevet u prvu sobu desno. – odgovori gazdarica.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo