Umiru da uđu

#2849 od 15.11.2016 : Mujo i Haso
Mujo došao po Hasu mrtvačkim kolima, da izađu u grad. Haso, kad je video vozilo, prozbori:
• Bolan Mujo, ja ti tu ne ulazim!
Mujo:
• `Ajde Haso ne budali, ljudi umiru da uđu u njih, a ti mi tu nešto kenjaš!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 62 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2349 od 11.01.2016 : Policajci
Postrojio narednik policajce i naređuje im:
• Vi koji imate srednju školu stanite desno, a vi koji imate osnovnu školu stanite levo.
Jedan policajac osta stojeći i upita narednika:
• A kuda ću ja, neman nikakvu školu?
Narednik će njemu:
• Ti onda stani iza mene!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#2363 od 16.01.2016 : Mujo i Haso
Šta kaže Lala kada zatekne Sosu sa komšijom u pozi 69?
• Ju, naopako ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#856 od 13.12.2014 : Crnogorci
Polaže Crnogorac vozački ispit, prvi put. Ulazi u auto. Unutra već sede instruktor i dva člana komisije. Seda, vezuje se, vadi 100 evra i stavlja ih više glave, kod štitnika od sunca. Član komisije iznenađeno upita:
• Što je to, jel to mito ... ?
Crnogorac:
• A nu čoče, jezik ne pregrizo, kakav crni mito!? To je za muštuluk - ko mi prvi javi da sam položio!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#896 od 18.12.2014 : Pitalice
Šta kaže kondom na sudu?
• Ljudi, nisam ja kriv, navukli su me!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 16 Ocena: 
#642 od 15.11.2014 : Međunarodni
Bili Slovenac, Bosanac, Srbin i Crnogorac u jednom avionu. Iznenada, avion se pokvari i počne da pada. Pošto su u avionu bila samo tri padobrana, a njih četvorica, svaki počne da se otima za padobran. Kaže Crnogorac:
• Nas je malo. Ako ja poginem, biće nas još manje.
Bosanac mu da padobran. Zatim kaže Slovenac:
• Mi Slovenci smo pametni ljudi, šteta bi bilo da ja poginem. Srbin mu da padobran. Slovenac i Crnogorac iskoče, a Bosanac kaže Srbinu:
• Šta ćemo ja i ti, jarane? Nas dvojica, a jedan padobran.
Srbin odgovori:
• Ne brini se ti ništa, imamo mi dva padobrana. Ja sam Slovencu dao ranac – on je pametan, smisliće nešto do zemlje.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#1253 od 10.02.2015 : Mujo i Haso
Spava Mujo i odjednom u gluvo doba neko lupa u prozor. Probudi se on i čuje kako neko šapuće:
• Mujo, jebu tvoju Fatu.
Pogleda Mujo pored sebe, vidi Fata lepo spava, okrene se i on i opet zaspi. Posle nekog vremena opet neko lupa u prozor. Opet se Mujo probudi i čuje kako neko šapuće:
• Mujo, jebu tvoju Fatu.
Pogleda on, Fata i dalje spava. Ništa, opet on legne. Posle kratkog vremena opet ista priča, probudi se Mujo i sav besan istrči da vidi ko ga zeza. Međutim, tek što je on istrčao napolje, Haso se ušunja u kuću, uđe u njegovu sobu i navali na Fatu. Za to vreme Mujo stigne do prozora, gleda kroz njega, gleda i mrmlja:
• Au šejtana, odavde stvarno izgleda k'o da je neko jebe!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 36 Ocena: 
#2639 od 22.06.2016 : Svaštara
Sigurnosni pojas u autu:
Kod muškarca: /
Kod žene: %
Kod starlete: O/O
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
#1293 od 18.02.2015 : Mujo i Haso
Fata nad stolom razvlači kore za pitu, nagla se i, da prostite, dobrano naguzila. Dоšao Mujo s posla, ugleda Fatu kako mlati guzovima, zadigne joj suknju i na brzaka kresne. Fata se okrene, pogleda u Muju i kaže:
• Ih, bolan, što si brz, već gotovo, a ni koru još nisam uspela razvuć!
A Mujo reče:
• Ma može i duže, samo žurim, trebo je Haso doć po bicikl!
Fata:
• Pa bio je već.
Mujo:
• I, jel se dugo zadržao?
Fata:
• Pa kako da ti kažem ... 4 kore!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 35 Ocena: 
#1517 od 30.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Brak je udruživanje dvoje ljudi, radi rešavanja zajedničkih problema, koje inače ne bi ni imali da se nisu udružili.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 35 Ocena: 
#3076 od 20.10.2017 : Aforizmi i grafiti
Čekajući princa, žena obično promaši i konja, zaljubi se u magarca i završi sa svinjom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 63 Ocena: 
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.
Otkup Automobila
SEO Optimizacija sajta
Otkup i prodaja automobila Beograd
Divčibare smeštaj
Otkup automobila Beograd
Stošić Agencija za selidbe Beograd