dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Sve ono što Mujo ne upotrebljava

#1271 od 14.02.2015 : Mujo i Haso
Nađe se Fata ujutro na kafi s prijateljicama i nakon nekog vremena jedna skupi hrabrosti i upita je: • Fato, bona, priča se po komšiluku da si se neki dan celo jutro jebala sa nekim klošarom? Fata mirno odgovara: • Jesam, i ... ? Prijateljice se pogledaju i jedna reče: • Pa dobro, zašto? Fata se nasmeje i kaže: • Pa došao čovek i pristojno pitao mogu li da mu dam sve ono što Mujo ne upotrebljava ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2836 od 07.11.2016 : Doktori
Ulazi hipohondar kod doktora, a doktor mu kaže: • Dobar dan, dugo vas nisam video! • Znam, bio sam nešto bolestan ...
#1498 od 26.03.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Fata u prodavnici, gledaju šta sve ima, kad Mujo dohvati neku flašicu i začuđeno će: • Kupka za bebe sa prahom bisera? Pa mene matera kupala sa koprivom, do sedme godine nisam imao obrve!
#1322 od 23.02.2015 : Mujo i Haso
Ode Mujo do trafike da kupi cigarete. Kupuje cigarete i dok otvara kutiju primeti napomenu na kutiji: • Pušenje uzrokuje impotenciju. Ljuto se zabrine pa se vrati do trafike i obrati se prodavcu: • Jarane, je l' mogu ja zameniti ove cigarete za one od kojih se dobija rak?
#72 od 13.03.2013 : Doktori
Pričaju dve komšinice: • Draga moja, šta je to sa Vama? Da li ste jako bolesni? • Ja bolesna?! Zdrava sam k'o dren! A zašto me to pitate? • Pa, čujte, vidim da Vam već tri dana za redom svako jutro dolazi doktor. • Oprostite, molim vas, kad je Vama svako jutro dolazio onaj pukovnik, meni nije bilo ni na kraj pameti da pomislim da je počeo rat.
#643 od 15.11.2014 : Pitalice
Šta se desi kad popiješ vijagru i apaurin zajedno? • Jebe ti se, a mrsko ti.
#1380 od 06.03.2015 : Crni humor
Vraća se Crnogorka kući od doktora koji joj je rekao da ima još 10 sati života i kaže ona mužu: • Hajde da vodimo ljubav cele noći. • Ne ja, boga mi. Lako je tebi, ti sutra nećeš ustajati.
#3407 od 05.10.2023 : Aforizmi i grafiti
Lako je današnjim klincima, ... kada sam ja bio mali, majka je protiv fleka koristila vrbov prut, a ne Veniš!
#2774 od 20.09.2016 : Piroćanci
Pitali Piroćanca kako je moguće da tako loše zna gramatiku srpskog jezika, a on odgovori: • E, bate, da je Vuk Karadžić rođen u Pirot, ja bi vi bio lektor na Er-Te-Es!
#2569 od 12.05.2016 : Svaštara
Izviđači vežbaju preživljavanje u prirodi: • Imam dobru i lošu vest. Prvo loša: ručak su kišne gliste. A evo i dobre: nema dovoljno za sve.
#1412 od 10.03.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva srednjovječna, oženjena muškarca: • Prijatelju, što sam stariji sve mi brže vreme leti. • Bogme imaš pravo, dvaput seksam i prođe godina.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo