dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Primat demokratiji

#1443 od 15.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Neke zemlje su primat dale demokratiji, mi smo demokratiju dali primatima.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2888 od 20.12.2016 : Piroćanci
Kako Piroćanac hrani kokoške? • Prospe im po zemlji pšenicu, pa odozgo stavi staklo.
#767 od 03.12.2014 : Cigani
Umro Ciga i otišao na nebo, tamo ga Sveti Petar pita: • Cigo, hoćeš li u raj ili u pakao? A Ciga odgovara: • Kume, ako može, ja bih u Beč!
#992 od 31.12.2014 : Životinje
Ide zec kroz šumu i sretne mazgu: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam mazga. • A šta je to mazga? • To je kada ti je ćale konj, a keva magarica. Zec slegne ramenima i nastavi dalje. Naiđe na vučjaka: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam Vučjak. • Šta je to vučjak? • To je kada ti je ćale vuk, a keva pas. Zec slegne ramenima i nastavi dalje. Naiđe na konjsku muvu: • Zdravo, ja sam zeka. A ko si ti? • Ja sam konjska muva. • Eee, ne zajebavaj.
#2111 od 20.10.2015 : Svaštara
• Muškarac je otkrio reči, pa izmislio razgovor. • Žena je otkrila razgovor, pa izmislila brbljanje. • Muškarac je otkrio poljoprivredu, pa izmislio prehranu. • Žena je otkrila prehranu, pa izmislila dijetu. • Muškarac je otkrio prijateljstvo, pa izmislio ljubav. • Žena je otkrila ljubav, pa izmislila brak. • Muškarac je otkrio ženu, pa izmislio seks. • Žena je otkrila seks, pa izmislila migrenu. • Muškarac je otkrio posao, pa izmislio novac. • Žena je otkrila novac, pa je sve otišlo u pizdu materinu!
#3119 od 15.11.2017 : Crni humor
Mujo kaže Hasi: • E moj jarane, još uvek se sećam zadnjih reči moje pokojne Fate ... • Pa, šta je rekla? • Ne okreći taj pištolj prema meni, idiote jedan!
#2450 od 10.03.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva prijatelja: • Zar tvojoj ženi ne smeta što si toliko niži od nje? • Ma jok, popnem se na novčanik i sve dođe na svoje mesto.
#2514 od 30.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Moje komšije slušaju dobru muziku, ... hteli to oni ili ne!
#489 od 19.09.2014 : Mujo i Haso
Kaže Mujo Hasi: • Haso, ti si pravi magarac, samo ti još fale rogovi. • Pa odakle bolan magarcu rogovi, magarac nema rogove. • E onda ti ništa ne fali.
#1268 od 13.02.2015 : Svaštara
Overim knjižicu. Odem u Dom zdravlja, predam knjižicu i dok me prozovu - istekne mi overa.
#2771 od 17.09.2016 : Mujo i Haso
Razmišlja Mujo naglas: • Kada ne možeš nekog da pobediš, ti mu se pridruži. I šta sad da radim, da letim sa komarcem i ujedam ukućane?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo