dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Stavi ruku u vruću vodu

#3264 od 13.05.2018 : Mujo i Haso
Kupa Fata malog Mujicu, pa ga uhvati za uvo i vuče kroz kadu. Mujo je pita: • Šta to radiš s malim? A Fata će na to: • Ajd ti stavi ruku u vruću vodu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3305 od 09.01.2019 : Aforizmi i grafiti
Ako misliš da se svet vrti oko tebe, ... lezi i spavaj, sigurno ti je nizak pritisak!
#2244 od 28.11.2015 : Životinje
Srele se dve muške stonoge, pa jedna reče: • Gde si, čuo sam da si nabacio super žensku. Kažu, ženska ti ima strava noge? • Hm, ... pa jeste, tačno je to što kažu ... • Auu, ... al' se pravimo naivni ... Nego, pričaj kako idu one stvari, pokvarenjače jedan, sigurno mala rastura! • Znaš, ... pravo da ti kažem, dok ona raširi sve svoje lepe noge, ja zaspim ...
#950 od 23.12.2014 : Međunarodni
Amerikanac: • Moja žena je kao lavica. Rus: • Moja žena je k'o tigrica. Mujo: • Ni moja Fata ne liči na ženu ...
#554 od 07.11.2014 : Piroćanci
Zašto Piroćanac gleda kasetu svoje svadbe unazad? • Da bi gledao kako mu muzika vraća pare.
#2511 od 28.03.2016 : Cigani
• Sinko, ajde pusti baku da sedne. • Gospođo draga, ja sam vozač.
#2926 od 18.01.2017 : Policajci
Šta se desi policajcu kada pojede komarca? • Ima više mozga u stomaku, nego u glavi.
#2190 od 17.11.2015 : Cigani
Na regrutaciji goli mladići stoje ispred lekarske komisije koja ih pregleda i procenjuje njihovu sposobnost za vojsku. Došao red na Cigu, doktor ga gleda i kaže: • Sposoban! • Al' gos'n doktor, nisam sposoban majke mi, ja sam dvopolan! - očajno će Ciga. • Kako dvopolan? Vidi koliki ti je! • Jes', gos'n doktor, al' sam zato pička u dušu.
#707 od 23.11.2014 : Lala i Sosa
Predao Lala mleko i jave mu iz mlekare da su mu napokon platili. Zovne on bankarsku službenicu u osam ujutru i pita: • Dobro jutro, Lala ovde, jesu mi legle pare na račun? Bankarska službenica proveri i potvrdi: • Jesu, gospon Lalo! Zove Lala svaki sat do kraja radnog vremena i isto pita: • Dobar dan, Lala ovde, jesu mi legle pare na račun? Iznervirana službenica banke u četiri posle podne nakon desetog poziva izdere se na telefon: • Jesu Lalo, pa rekla sam ti već deset puta! Nemoj biti dosadan! Lala se veselo nasmeja i odgovori: • Ta, to ja samo da vidite kako je nama kad nas zovete za kredite!
#3037 od 18.07.2017 : Crnogorci
Crnogorac muva devojku: • Radiš li, mala? • Radim ... • O'š li da ti sredim trudničko?
#1353 od 01.03.2015 : Perica
Dobio mali Perica za domaći da nacrta nešto na temu narodne pesme. Svi crtali Marka Kraljevića i slične stvari, kad dođe učiteljica do Perice, a on nacrtao tipa koji sedi na lišću ispod drveta i drka. • Iju, Perice, šta je to, sram te bilo?! Koja je to narodna pesma? • Jesen dođe, ja se ne oženih.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo