pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Odavde stvarno izgleda ko da je neko jebe

#1253 od 10.02.2015 : Mujo i Haso
Spava Mujo i odjednom u gluvo doba neko lupa u prozor. Probudi se on i čuje kako neko šapuće: • Mujo, jebu tvoju Fatu. Pogleda Mujo pored sebe, vidi Fata lepo spava, okrene se i on i opet zaspi. Posle nekog vremena opet neko lupa u prozor. Opet se Mujo probudi i čuje kako neko šapuće: • Mujo, jebu tvoju Fatu. Pogleda on, Fata i dalje spava. Ništa, opet on legne. Posle kratkog vremena opet ista priča, probudi se Mujo i sav besan istrči da vidi ko ga zeza. Međutim, tek što je on istrčao napolje, Haso se ušunja u kuću, uđe u njegovu sobu i navali na Fatu. Za to vreme Mujo stigne do prozora, gleda kroz njega, gleda i mrmlja: • Au šejtana, odavde stvarno izgleda k'o da je neko jebe!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2500 od 27.03.2016 : Svaštara
Razgovaraju majka i ćerka: • Kad bre, ti misliš da se udaješ? • U drugom krugu, kad se svi porazvode ...
#2525 od 07.04.2016 : Svaštara
SMS prepiska. Devojka piše: • Ćao, šta radiš? Dečko joj šalje odgovor: • Jednom rukom ti pišem, a drugom mislim na tebe!
#587 od 10.11.2014 : Studenti
Pita profesor studenta DIF-a pitanje iz anatomije: • Šta će se desiti kada se sastanu gornji i donji pritisak kod čoveka? Student odgovori: • Sutradan će se sastati cela rodbina i prijatelji.
#644 od 15.11.2014 : Pitalice
Kako se zove boginja reume? • Koštana.
#1295 od 18.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Fata ranije sa posla i zatiče Muju u spavaćoj sobi sa drugom ženom. Zgrabi ga za kalabaster i odvuče u garažu. Stavi mu kalabaster u bravarsku stegu, dobro ga pritegne i odvije ručicu sa stege. Potom uze testeru u ruku donese do Muje. Mujo se počne derati: • Stani bona, šta to radiš? Nećeš valjda ... zbog jedne sitnice, da mi ga odsečeš? Sa osvetničkim osmehom na licu Fata reče: • Jok ja, Mujo, ti ćeš, bolan, ... ja ću samo da zapalim garažu!
#2387 od 28.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Najveća muška laž je kada kaže kako želi da ti ga stavi samo malo. Gorka istina je kada ukapiraš da samo malo i ima da ti stavi.
#395 od 07.12.2013 : Međunarodni
Došao Crnogorac u Zagreb i pita: • Ko vam je ovo? Hrvat odgovori: • Ban Jelačić. A Crnogorac će: • Dobro, a koji ga ovo junak jaše?
#589 od 10.11.2014 : Životinje
Kupa se slon u moru, a sa obale mu dovikuje miš: • Izlazi iz vode! Izađe slon, a miš kaže: • Sad možeš da se vratiš ako hoćeš. Vrati se slon u vodu, pa pita miša: • Dobro, u čemu je štos? • Ma, nije štos. Neko mi je ukrao kupaće gaće, pa hoću da vidim na kome su.
#1883 od 13.07.2015 : Svaštara
• E, odakle si? • Iz Zemuna. • Gde si u Zemunu? • U Batajnici, a ti? • Ja u Beogradu. • Koji kraj? • Mladenovac!
#2701 od 30.07.2016 : Oglasi
Kupi kineski prezervativ i dobićeš na poklon dečiji dodatak!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo