dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kada legne sedam patuljaka

#3139 od 03.12.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada na Snežanu legne sedam patuljaka? • Seven up.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#723 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Osmeh i srednji prst - dve stvari koje ceo svet razume.
#1976 od 13.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Imamo državu zaostalu u razvoju i političare sa posebnim potrebama.
#269 od 09.06.2013 : Životinje
Uči mama ajkula svoje dete ajkulu da lovi. Prišli su nekoj plaži i ugledali kupače, i mama ajkula kaže: • Prvo mu priđeš i napraviš dva kruga oko njega. Onda mu ponovo priđeš pa ga samo malo zakačiš. Zatim se malo udaljiš pa mu priđeš i repom ga baciš da malo leti. I onda mu priđeš i pojedeš ga! Pita dete ajkula: • A što da gubim vreme, što ga odmah ne pojedem?• Pa, može i tako, ali onda ćeš ga jesti sa govnima!
#268 od 09.06.2013 : Životinje
Zazvoni telefon u policijskoj stanici i javi se dežurni: • Dobar dan, izvolite! • Pomagajte brzo, ušla mi je mačka u stan! • Polako gospođo, to nije ništa strašno ... • Ma kakva crna gospođa, ja sam papagaj!
#270 od 09.06.2013 : Životinje
Zaljubili se koza i puž, pa kaže koza pužu: • Ja bih se udala za tebe! A puž će na to ljutito: • Priznaj, kurvo, to je zbog kuće!
#2700 od 29.07.2016 : Životinje
Dolazi zeka u kafanu i vidi da je neko parkirao auto na njegovo mesto, popizdi, uskače u kafanu i drekne: • 'Alo bre, ko je parkirao na moje mesto? Na to ustaje meda i kaže: • Ja sam. A zeka će na to: • Aauuuu, al' si ga parkirao, svaka ti čast!
#1076 od 12.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Ljubio sam je nežno, ostala je bez daha. Skinula je puder, umro sam od straha.
#798 od 05.12.2014 : Crni humor
Vodi pandur jednog čoveka u zatvor. Čuje se galama i pita on policajca: • Kakva je to galama? • Ma ništa, kolege izvršavaju smrtnu kaznu na električnoj stolici. • A zašto osuđenik toliko viče? • Nestalo struje pa ga dovršavaju na sveću!
#2143 od 02.11.2015 : Cigani
Pitali Cigu: • Koliko Vas živi u ovoj maloj sobici? • Nas osamnaest - odgovori Ciga. • Je li, pa kako ono sa seksom kad Vas ima toliko? • Pa znaš kako, kevi okačimo zvonce, a onda karamo sve što ne zvoni ...
#21 od 11.03.2013 : Policajci
Policajci u nekom selu videli stado ovaca, pa jedan kaže: • Ajde da uzmemo jednu ovcu pa je ispečemo. Kada su izlazili sa pašnjaka, naiđe pastir: • Vi ste sigurno policajci? - reče pastir. • Ma nemoj, a kako ti to znaš? - upita policajac. • Pa od svih ovih ovaca Vi ste izabrali baš šarplaninca. - odbrusi pastir.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo