pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Od tri do pet godina

#536 od 05.11.2014 : Mujo i Haso
Složio Mujo puzzle i kaže Hasi: • Vidi Haso, za ovo mi je trebalo samo mesec dana! • I šta sa tim? • A na kutiji piše od 3 do 5 godina!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2936 od 23.01.2017 : Bračni
Razgovaraju dvojica prijatelja: • Pre neki dan sam predložio ženi da se igramo doktora ... • I, ... šta je bilo? • Prvo sam pred vratima čekao dva sata, a kad me je konačno pustila unutra, zakazala mi je za dva meseca! • Uuuu, jebote, i šta si uradio? • Paaa,... otišao sam i platio privatno ...
#1850 od 04.07.2015 : Pitalice
Koja je sličnost između prdeža i "Otpisanih"? • Najopasniji je tihi.
#515 od 30.10.2014 : Svaštara
Razgovaraju dve komsinice, Milojka i Radojka. Pa će Radojka: • Čuješ, Milojka, da mi kažeš kada ti je rođendan! • A zašto? - upita ova. • Pa gledam te svako veče kako radiš one stvari sa mužem, a nemaš zavesu da zakloniš prozor pa ću ja da ti kupim za rođendan. • Dobro. A kada je tebi Radojka rođendan? • A što pitaš? • Pa da ti kupim naočare jer ne vidiš dobro, to nije moj muž nego tvoj - odgovori Milojka.
#425 od 12.03.2014 : Mujo i Haso
Gostuje Mujo na televiziji BiH: • Dakle Mujo, Vi ste pjesnik? • Da, ja sam pjesnik ... • Amater? • A mater nije, ona je domaćica, malo oko bašte i tako.
#2952 od 01.02.2017 : Mujo i Haso
Sede Mujo i Haso u birtiji, pa Mujo kaže Hasi: • Pogledaj one dve ofucane pijandure što sede preko puta nas, Moj Haso! Takvi ćemo biti i mi za deset godina! • To ti je ogledalo, konju jedan!
#1236 od 07.02.2015 : Svaštara
Imamo komšiju u ulici, kojeg svi zovemo Žuti. Kupi on zeleni auto a majka mu kaže: • Pa kud zeleni, crni Žuti?
#2569 od 12.05.2016 : Svaštara
Izviđači vežbaju preživljavanje u prirodi: • Imam dobru i lošu vest. Prvo loša: ručak su kišne gliste. A evo i dobre: nema dovoljno za sve.
#2654 od 30.06.2016 : Pitalice
Koji je najbolji čovekov prijatelj? • Kalkulator - na njega uvek možeš da računaš!
#911 od 18.12.2014 : Perica
Ulazi nastavnica u razred držeci pismene zadatke i ljutito kaže: • Sram vas bilo, deco! Ja vam zadajem temu "Slavne žene sveta" a vi mi tamo pišete o Ceci i nekakvoj Ledi Gaga! Kako se nijedan nije setio da piše recimo o ... Mariji Kiri!?! Na to se deca uzvrpolje, pogledavaju i počnu da se smeju. • Vama je sad i smešno, sram vas bilo! Na to se Perica odvaži, ustane i kaže: • Nastavnice, ne zove se Marija Kiri, nego Maraja Keri!
#2572 od 14.05.2016 : Životinje
Sede dve žabe u bari. Jedna je potpuno mirna, a druga non-stop skače kao luda. Mirna žaba kaže onoj drugoj: • Krek? A druga odgovara: • Ne, spid.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo