Nemoj da ti je palo na pamet
#624 od 13.11.2014 : Međunarodni Lete avionom Rus, Amerikanac, Srbin i Crnogorac. Prođu oni iznad Rusije, a Rus baci plinsku bocu.
• Zašto si to bacio?
• Ma ima toga kod nas koliko hoćeš.
Prođu oni iznad SAD, a Amerikanac baci kanister nafte.
• Zašto si to bacio?
• Ma ima kod nas toga koliko hoćeš.
Nastave oni sa letom i prođu iznad Srbije. Pogleda Srbin u Crnogorca kad će Crnogorac:
• Nemoj da ti je palo na pamet!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#358 od 18.10.2013 : Svaštara • Dragi, stigla sam, konačno. Kupila sam ti piva, šta želiš za večeru? Večeras je utakmica pa možeš zvati drugare da zajedno gledate, a posle možete i u provod ...
On:
• Jel' mnogo?
• Ma niiiiije, samo malo branik, levi far i retrovizor ...
#2039 od 14.09.2015 : Piroćanci Kako Piroćanac greje oca i majku?
• Nađe im po jedan panj sa mnogo čvorova. Onako matori, oni cepaju panjeve i nikako ne mogu da ih iscepaju, ali se zato dobro zagreju cepajući.
#2818 od 26.10.2016 : Životinje Nemački ovčar ulazi u poštu, uzima formular za telegram i napiše:
• Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf. Vuf.
Službenik na šalteru pogleda telegram i kaže:
• Ovde ima samo devet reči. Možete za istu cenu poslati još jedno "vuf"!
Pas na to odgovori:
• Ali onda poruka ne bi imala smisla!
#1805 od 21.06.2015 : Aforizmi i grafiti Kad god upoznam dobru ribu, ili je ona udata, ili sam ja oženjen.
#217 od 25.03.2013 : Međunarodni Rešili Englez, Francuz i Srbin da se zaposle u CIA. Prijave se na konkurs i oni ih tamo bace kroz najžešće testove: snalaženje u prirodi, glad, žeđ, borba prsa u prsa, čuvanje tajne, i na kraju kad su sva trojica prošli dolaze do finalnog testa. Dovedu im žene, stave ih u određene prostorije a njima daju pištolje i kažu im da ih ubiju.
Prvi Englez ulazi unutra, vadi pištolj, repetira, uperi ga u ženu, oće-neće, i kaže:
• Ma ne mogu. CIA je CIA al' žena je preča.
Drugi ulazi Francuz. Vadi pištolj, repetira i nišani, al' ni on ne može.
Ulazi Srbin unutra. Čuje se bam-bam-bam a posle toga lomljava, cika, vika, dreka i posle pet minuta izlazi on sav krvav i kaže:
• Mamu im jebem, dali mi ćorke, pa sam morao da je dokrajčim stolicom!
#2488 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti Žene se bude zevajući, a muškarci sa erekcijom. Slučajnost?
#3414 od 15.02.2026 : Mujo i Haso Videla Fata Mujine dobre brkove, pa ga pita:
• Mogu li dobiti jednu dlaku za uspomenu?
Mujo zavuče ruku u gaće i izvuče jednu dlaku:
• Dok ima u skladištu, ne diram sa izloga!
#1362 od 03.03.2015 : Mujo i Haso Mujo i Fata šetaju obalom mora. Vide oni slikara kako slika zalazak sunca, pa će Mujo:
• Vidiš, Fato, kako se čovek muči kad nema foto-aparat ...
#3019 od 09.06.2017 : Aforizmi i grafiti Raskinuo sam sa devojkom zbog verskih neslaganja ... Nije me prihvatila za Boga!
#1626 od 18.04.2015 : Svaštara Prelepa devojka ulazi u prodavnicu i pita prodavca:
• Pošto su Vam ove čokolade?
Prodavac je odmeri dobro i kaže:
• Poljubac po komadu!
• Ok, daj mi pet komada, baka će platiti.