pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Di ćeš naći nekoga u 3 ujutro

#2353 od 14.01.2016 : Lala i Sosa
Sosa budi Lalu u 3 sata ujutro: • Lalo, mužu moj, ja bi se jebala! Lala joj odgovara: • Ta, jesi li ti normalna, di ćeš naći nekoga u 3 ujutro?!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2935 od 22.01.2017 : Aforizmi i grafiti
Jedi šta god želiš, a ako se ljudi budu smejali tvojoj kilaži, pojedi i njih!
#2738 od 22.08.2016 : Mujo i Haso
Doktor pita Muju: • Koliko čašica rakije konzumirate nedeljno? Mujo će: • Bolan doktore, ja sam alkoholičar, nisam računovođa!
#3144 od 08.12.2017 : Aforizmi i grafiti
Najgora poza u seksu je kada si dole, a gore nema nikoga!
#3405 od 08.01.2023 : Svaštara
Drug izveo novu žensku u kafanu, mi damo nekom klincu 200 dindži da priđe stolu i da mu kaže: • Tataaa, ajde kući, spava mi seee ... Evo ga treći dan se ne javlja, sve nas blokir`o na telefonu!
#391 od 07.12.2013 : Međunarodni
Turista u Novom Meksiku pita poglavicu indijanskog plemena: • Kolika vatra mora da se založi kada se šalju dimni signali? • Sve zavisi od toga da li treba da obavimo lokalni ili međunarodni razgovor.
#2717 od 11.08.2016 : Studenti
Trče dva DIF-ovca oko Ade i kaže jedan drugom: • E dosta smo učili, 'ajde da sednemo na piće!
#2028 od 06.09.2015 : Političari
Nekada u Sovjetskom savezu, dođe neka inspekcija iz Moskve u zatvor u Sibiru. Pažnju im privukla 3 zatvorenika u jednoj ćeliji, pa ih pitaju zašto su zatvoreni. Prvi odgovara: • Meni je sat uvek kasnio. Pa sam zato kasnio na posao, onda su me optužili da pravim revoluciju. Drugi će: • Meni je sat uvek žurio. Zato sam uvek dolazio prerano na posao, pa su me optužili da špijuniram. Treći: • Meni je sat uvek bio tačan. A onda su me optužili da sam prošvercovao sat sa zapada.
#3378 od 26.02.2020 : Bračni
Žena upita muža: • Dragi, danas nam je godišnjica braka, ... zar si zaboravio?! • Nisam zaboravio, ali sam ti oprostio - odgovori muž.
#1177 od 29.01.2015 : Političari
Pita Obama Putina: • Šta planirate sada, kada je Krim Vaš? Putin odgovara: • Pa čuj, i Aljaska je pripadala Rusiji ...
#1516 od 30.03.2015 : Svaštara
• Baš vam je pametna beba - obraća se čovek u parku mladoj majci. • Naravno, išle smo zajedno 9 meseci u gimnaziju.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo