pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Jesi li probao iz Safe moda?

#41 od 11.03.2013 : Kompjuteraši
U nekoj šetnji posle posla, jedan programer se poverava drugom: • Znaš, imam problem ... neće da mi se digne ... • Jesi li probao iz safe moda? • Jesam. Neće ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1820 od 26.06.2015 : Plavuše
Zašto plavuša nosi sat na nozi? • Zato što želi da ide u korak s vremenom.
#2178 od 15.11.2015 : Plavuše
Šta pita plavuša kada rodi blizance? • Ko je drugi otac?!
#1862 od 07.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Probudi se puna energije, spavaj sa električarom.
#507 od 27.10.2014 : Policajci
Razgovaraju dva dečaka u autobusu: • Kakva je razlika između policajca i magarca? Iznenada im priđe policajac koji je čuo razgovor i upita: • Kakva je, dečko, ... kakva? Dečak sav prestravljen reče: • Nikakva gospodine, ... nikakva! Policajac na to radosno odgovori: • Tako sam i mislio!
#3014 od 01.04.2017 : Doktori
Doktor pita pacijenta: • Da li se možda bavite nekim opasnim sportom? Pacijent: • Pa, ... da, ... ponekad se suprotstavim ženi!
#2952 od 01.02.2017 : Mujo i Haso
Sede Mujo i Haso u birtiji, pa Mujo kaže Hasi: • Pogledaj one dve ofucane pijandure što sede preko puta nas, Moj Haso! Takvi ćemo biti i mi za deset godina! • To ti je ogledalo, konju jedan!
#84 od 13.03.2013 : Mujo i Haso
Češlja se Mujo u kupatilu i pevuši: • Šuška se šuška da mi je ko puška! Sluša to Fata, pa odgovara: • Možda jeste, možda nije, za pišanje dobar ti je!
#373 od 28.11.2013 : Pitalice
Šta je to nedefinisani osećaj? • Kada ti tašta slupa novi auto i pogine.
#1320 od 22.02.2015 : Crnogorci
Crnogorac naleteo u gradu na dobru žensku pa joj kaže: • Vala, ženo, blago tvom mužu, te ima ovakvu ribetinu! • Nisam udata! Crnogorac nastavi: • E, onda blago tvojemu dečku! • Nemam dečka! • E, onda, bogumi, blago meni!
#760 od 02.12.2014 : Pitalice
Zašto žene uvek gledaju porniće do kraja? • Očekuju venčanje.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo