dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Uvek nešto donesem

#1411 od 10.03.2015 : Doktori
Pacijent koji je iskoristio sve bonuse za bolovanja dolazi kod lekara u medicini rada: • Doktore treba mi neki dan bolovanja. • Može al' moraš da uradiš analize, - reče doktor i protrlja tri prsta - krv i ... • Znate doktore, ja krv vadim samo iz vene - odgovori pacijent savijajući ruku u laktu. • Dobro, a onda ćeš ... - reče doktor, videvši da ga je ovaj dobro nasamario - da odeš kod našeg poznatog neuropsihijatra. U međuvremenu doktor pozove kolegu i ispriča da ga je ovaj nasamario i da ga otkači. Kuc, kuc, na vratima kod neuropsihijatra ... • Šta čekaš, ulazi i svlači se! Ne obraćajući pažnju na njega, doktor ga upita : • Pa zar se još nisi još skinuo? • Evo odah. Pacijent go kao od majke rođene stoji držeći se rukama za polni organ i gleda po ordinaciji uzneveren, ne znajući šta ga čeka. Doktor podiže glavu i dreknu: • Šta se držiš za đoku?! • Pa, znaš doktore, ... ja sam naviko kad dođem kod doktora da mu uvek nešto donesem.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1631 od 19.04.2015 : Svaštara
Uđe neki mladić u trgovinu i pita: • Je l' imate kondome sa ukusom pomorandže? • Da - odgovara mu prodavačica. • A je l' imate sa ukusom banane? • Da. • A je l' imate sa ukusom jagode? Priđe mu neki starac i pita ga: • Mali, o'š ti da jebeš, il' da praviš kompot?
#568 od 08.11.2014 : Političari
Vraća se političar kući i obasipa suprugu poljupcima. • Sve je gotovo, izabran sam! • Stvarno! Ne lažeš? • Ne, sad više nema potrebe.
#1081 od 14.01.2015 : Perica
Učiteljica pita decu: • Da li Bog postoji? • Da, postoji? • Možete li ga videti? • Ne. • Možete li ga dodirnuti? • Ne. • Pa, onda on ne postoji Perica upita učiteljicu: • A, učiteljice, imate li vi mozak? • Imam. • A, možete li da ga dodirnete? • Ne. • A, možete li da ga vidite? • Ne. • Pa, da li ste onda sigurni da ga imate?
#532 od 05.11.2014 : Perica
Sedi Perica ispred zgrade i plače. Prolazi jedna žena i pita ga: • Je li, dete, što plačeš? • Buuu, tata se udario čekićem po prstu. • A što ti plačeš kad se on udario? • Pa u početku sam se smejao ...
#102 od 15.03.2013 : Mujo i Haso
Cveta ljubav između Fate i Muje, a u jednom trenutku upita Mujo: • Fato jesam li ti prvi? Gleda ga Fata, ... gleda, pa posle kraćeg razmišljanja odgovara: • Nešto si mi poznat ..., možda i jesi.
#1501 od 27.03.2015 : Babe
Spremaju se baba i deda za spavanje. Pita baba dedu: • Jesi uzeo zaštitu? • A šta će mi? • Ne čitaš novine, pa ne znaš za salmonelu? Stvarno ne znaš kako stara jaja mogu biti opasna!
#1556 od 05.04.2015 : Plavuše
Plavuša zove dečka na mobilni telefon. Javlja se ženski glas: • Mobilni korisnik trenutno nije dostupan, molimo pozovite kasnije. A plavuša će na to: • A tebi je, kučko, dostupan!
#449 od 18.06.2014 : Svaštara
• Mićo, otkud ove ženske gaće u džepu tvog sakoa? • Dao mi komšija, juče si ih zaboravila kod njega.
#2709 od 07.08.2016 : Bračni
Otac stigao kući pre ručka, a sin mu se igra loptom u dvorištu. Pridruži se on sinu i krenu zajedno da se dobacuju loptom. U jednom momentu pita sin oca: • Tata, a koliko su para tebi dali mama i čika Mile da se igraš dok su oni gore?
#1354 od 01.03.2015 : Svaštara
Pita vernik sveštenika: • Da li čovek sme da se bogati na tuđim greškama? • Neee, sinko. To je greh ... • Onda mi vratite mojih 100 eura koje ste mi uzeli na venčanju pre dve godine!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo