Posle obdukcije

#619 od 12.11.2014 : Doktori
• Doktore, kada ćete znati šta mi je?
• Sutra, ... posle obdukcije.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 18 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1990 od 19.09.2015 : Chuck Norris
Wikipedia:
• Ja znam sve.
Google:
• Ja imam sve.
Internet:
• Pa, svi ste na meni.
Kompjuter:
• Hahaha, pa vi svi zavisite od mene, a ja ni od koga.
Struja:
• Stvarno?
Tesla:
• Ko tu koga laže?
Bog:
• Molim?
Chuck Norris:
• Šta moliš?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 82 Ocena: 
#2698 od 28.07.2016 : Svaštara
U zatvoru razgovoraraju dvojica zatvorenika:
• A zašto si ti ovde?
• Zbog genetskih nedistataka.
• Kako to?
• Rođen sam sa suviše dugim prstima i suviše kratkim nogama.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#2983 od 01.03.2017 : Bračni
• Gotovo je, ostavljam te!
• Zašto, bre?
• Ti si zavisnik od pokera!
• Blefiraš!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 66 Ocena: 
#569 od 08.11.2014 : Svaštara
Čovek vodi ljubav sa ljubavnicom. Otvaraju se vrata, ulazi njen muž, grdosija od čoveka, hvata nesrećnika za nogu i vrat, iznosi ga na terasu i baca sa devetog sprata. Čovek, dok pada, razmišlja ovako:
• Konju jedan, koji ti je đavo ovo trebalo – imaš super ženu i decu, dobar auto, posao, dobru platu ...
Dole prolazi traktor i vuče prikolicu sa senom i čovek – tras – pada na seno. Ustaje, otresa seno sa sebe i kaže:
• E, što ja serem kad se uplašim!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#2062 od 24.09.2015 : Perica
• Tata, a zasto kažu da su žene lukave kao lisice?
• Zato što mnogo jedu patke, Perice ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 37 Ocena: 
#500 od 19.10.2014 : Mujo i Haso
Otišao Mujo u zoološki vrt, šeta on vrtom i redom gleda životinje, pa stane ispred kaveza sa majmunima u kojem jedan majmun drži dve banane u rukama. Mujo ga gleda, gleda, pa ga upita:
• Daš bananu?
Majmun ga pogleda ispod oka i kaže:
• Dam ti obe ako mi kažeš kako si izašao!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#1107 od 16.01.2015 : Mujo i Haso
Dođe Mujo kod Hase, a on izvadio „onu stvar“ i greje je na peći.
• Pa šta to radiš, bolan Haso?
• Treniram fiziku.
• Pa šta ti je to?
• Kažu da kada zagreješ neko telo – ono se širi, a kada hladiš – ono se skuplja, pa eto i ja eksperimentišem da vidim da li je to istina.
• Dobro bolan, a gde ti je Fata?
• Pa u frižideru, ... i ona trenira!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#3005 od 23.03.2017 : Doktori
Pacijent se žali doktoru:
• Doktore, kosa mi opada. Imate li nešto da je sačuvam?
Doktor:
• Šta kažete za jednu kartonsku kutiju?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 80 Ocena: 
#3052 od 11.08.2017 : Policajci
Našli pandura mrtvog u Morači i sutradan mu nađu listić u džepu na kojem piše:
• Skokni preko Morače po burek.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 82 Ocena: 
#1277 od 15.02.2015 : Studenti
Jedne večeri 4 studenta su bila na zabavi i nisu učili za test koji je trebalo da imaju sutradan. Ujutro su isplanirali sledeće:
Zaprljali su se što su bolje mogli, zatim su takvi otišli do profesora i rekli mu da su prošlu noć bili na venčanju, a na povratku im je pukla guma na autu pa su morali da ga guraju nazad do kuće i zbog toga nisu u stanju da pišu test.
Profesor je ljubazno dopustio da pišu test za 3 dana. Zahvalili su mu i rekli da će biti spremni za 3 dana.
Trećeg dana su otišli na test. Profesor je rekao da im je pripremio poseban test i da će svako od njih pisati u drugoj prostoriji. Svi su se složili jer su se dobro pripremili i nisu se pribojavali nezgodnih pitanja. Test se sastojao od jednog pitanja za 100 bodova. Pitanje je glasilo:
• Koja guma je pukla?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 71 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.