pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

A da mi izađemo i ponovo uđemo

#40 od 11.03.2013 : Kompjuteraši
Vozili se informatičar, električar i mehaničar u autu ... i auto crkne ... Mehanicar kaže: • Idemo mi lepo da dignemo haubu i vidimo šta je u pitanju. Na to će elektirčar: • Ma neeee, nije stvar u mašini, stvar je u struji ... sada ću ja to da naštelujem. A informatičar sve to posmatra i kaže: • Momci, a da mi izađemo i ponovo uđemo?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#977 od 29.12.2014 : Perica
• Gde stanuješ, mali? – strogo upita policajac malog Pericu, koji je loptom razbio komšijin prozor. • Nigde – pokušava mali Perica da se izvuče. • A ti? – upita policajac Ivicu, koji je igrao fudbal sa Pericom. • Odmah pored njega - odgovori Ivica.
#439 od 17.06.2014 : Oglasi
Žena tridesetih godina, dva puta udovica, traži bogatog čoveka za brak, može i ružan. Šifra: Crna udovica.
#275 od 11.06.2013 : Mujo i Haso
Polaže Mujo u Sarajevu vozački. U toku vožnje pita njega instruktor, misleći na brzinu: • Mujo s kojom ideš trenutno? • Ne znaš ti nju ona je iz Doboja!
#145 od 15.03.2013 : Babe
Odbrojava sudija bokseru koji je u nockdown-u, a dovikuje baba iz publike: • Neće ti taj ustati, znam ga ja iz autobusa!
#3241 od 20.04.2018 : Babe
Sede dve babe na klupi u parku, pa prva kaže drugoj: • Zamisli, juče uđem u lift u našoj zgradi, kad unutra stoji manijak! • Jao, užas! • To je i on rekao!
#428 od 19.04.2014 : Perica
Učiteljica grdi Pericu: • Ti si sramota ovog razreda. Ja sam u tvojim godinama već znala da čitam, pišem i računam, a ti nisi ni za šta sposoban. Perica će: • Vidi se da ste vi imali dobru učiteljicu!
#3180 od 18.02.2018 : Mujo i Haso
Nazove Mujo hotlajn i pita ga devojka: • Šta sve želiš das ti radim? A Mujo će: • De, nazovi ti mene, matere ti!
#3370 od 31.01.2020 : Plavuše
Pričaju dve plavuše o tome gde su bile u vreme nestanka struje koji je trajao dva sata, pa kaže prva: • Ja sam bila zaglavljena u liftu sve dok nije došla struja! Druga odgovara: • A, ja sam se zaglavila na pokretnim stepenicama i čekala sam struju dva sata!
#2522 od 05.04.2016 : Svaštara
Razgovaraju dve prijateljice: • Joj, što si mi lepa na ovoj slici! Od kad je to? • Od pre 15 kila!
#567 od 08.11.2014 : Lala i Sosa
Razgovaraju Lala i Sosa: • Je li Soso, čime ti pereš moj donji veš? • Pa praškom za pranje, Lalo. • A je l' stavljaš još nešto? • Da, omekšivač, ... ta što pitaš Lalo? • Ta vidim ja, ... ovaj moj, iz dana u dan sve mi mekši i mekši.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo