dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ni na autoputu nema trave

#1156 od 26.01.2015 : Doktori
Mlada dama došla kod ginekologa: • Doktore, pomagajte! Otpale su mi sve stidne dlake. • Koliko često imate seks? • Tri do četiri puta dnevno. • Ne sekirajte se. Ni na autoputu nema trave.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#655 od 15.11.2014 : Policajci
Pita policajac kolegu u kafani: • Vidim da ti je čaša prazna, hoćeš još jednu? • A šta posle da radim sa dve prazne čaše? - odgovori drugi.
#1476 od 22.03.2015 : Svaštara
Sin upita oca: • Tata, šta znači biti muškarac? Otac odgovori: • Muškarac je onaj koji voli bezuslovno, brine se za tebe i štiti te. Tada sin reče: • Kada odrastem i ja ću biti muškarac, ... kao mama.
#796 od 05.12.2014 : Svaštara
Udala se Leposava za Milojicu, a njegova porodica je bila izuzetno siromašna. Kako je htela da se pokaže kao dobra domaćica, reši da malo dovede kuću u red i upita svekra: • Jel' imate pajalicu, hoću da obrišem prašinu. • Nemamo, snaho! Ona ne bi lenja, odseče svekru kosu, napravi od nje pajalicu i obrisa prašinu. Malo zatim zatreba joj četka da oriba pod, ali pošto svekar reče da nemaju ni četku, ona mu, bez imalo premišljanja odseče bradu, napravi četku i oriba pod. Kasnije kad se mladi Milojica vratio s posla, ugledao je oca na drvetu, pa mu doviknuo: • Oče, zar si poludeo? Što si se popeo na to drvo? A otac mu odgovara: • Ne pitaj me ništa, sine, eno Leposava pravi kolače, pa se plašim da joj ne zafale jaja.
#971 od 28.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zimska dilema: Čaj od nane ili rakija od dede ...
#534 od 05.11.2014 : Perica
Pita mama Pericu: • Rekao si da si gladan kao vuk, zašto ne jedeš? • Mama, gde si ti videla da vuk jede grašak?
#1950 od 31.07.2015 : Babe
Išle dve babe ulicom i naišle na šlajm. Prva kaže: • Jao, vidi broš! A druga krene da ga podigne, pa kad se razvukao, kaže: • Nije broš, nego lančić!
#995 od 31.12.2014 : Mujo i Haso
Zvoni telefon i javi se Fata: • Halo, Fato, sta radiš? - upita Haso. • Evo žvaćem Muji! • Iju Fato! Pa kako tako!? Valjda pušiš? • E moj jarane, pušila bih ja da se on digao!
#495 od 19.09.2014 : Perica
Kupili Perici bicikl. Napravivši jedan krug, Perica kaže: • Mamaaa, vidi! Vozim bez jedne ruke! Posle izvesnog vremena, Perica se opet javi pred kućom: • Mama, vidi ... vozim bez obe ruke. Malo kasnije: • Mamaaa! Vidi vozim bez ruku i bez nogu! I na kraju: • Mama, vidi, vozim bez zuba ...
#2109 od 19.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Google mora da je žensko. Ima odgovore na sva pitanja.
#1544 od 04.04.2015 : Bračni
Pijani muž se posle ponoći vraća kući i još sa vrata se prodere: • Ženooo, šta si mi spremila? Ona se pope na stolicu i reče: • Recitaciju!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo