pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Razlika između pametne i lepe žene

#2167 od 12.11.2015 : Crnogorci
Na pitanje koja je razlika između pametne i lepe žene Crnogorac odgovori: • Kad viđu pametnu ženu, dođe mi da skinem kapu. A bogumi, kad viđu lijepu, dođe mi da skinem gaće.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1364 od 03.03.2015 : Policajci
Izlazi pandur iz pekare, dolazi do svog kolege i kaže mu: • Ako pogodiš koliko imam kifli u kesi, daću ti obe.
#678 od 18.11.2014 : Svaštara
SMS prepiska: • 'Ajde dođi na jedan seks na brzaka. • Evo trčim, uzjahala sam svog dinosaurusa. • Ludice jedna, dinosaurusi ne postoje. • Kao ni šansa da se mi kresnemo.
#355 od 18.10.2013 : Perica
Perica dobio od oca klavir, ali mu sviranje baš nešto ne ide. Da bi ga stimulisao, otac mu kaže. • Perice, za svaki čas sviranja imaš hiljadu dinara. Perica odgovara: • Malo je to ćale, komšija daje dve hiljade da ne sviram.
#1657 od 24.04.2015 : Mujo i Haso
Sedi Mujo u kafani, ispred njega puna pepeljara i poluprazna boca pive, puši i gleda u prazno. Haso ga ugleda i priupita: • Bolan Mujo, šta ti je, što si loše volje? Mujo otpije gutljaj: • E moj Haso, razmišljam o tome kako molim Alaha od malih nogu da mi da neke supermoći ... i kontam da mi je jednu ipak dao ... Haso se zbuni i počeše po glavi: • Kakve moći, Mujo, šta bulazniš, šta ti je Alah dao? Mujo slegnu ramenima: • A eto, napravio me nevidljivim za zgodne žene ...
#1516 od 30.03.2015 : Svaštara
• Baš vam je pametna beba - obraća se čovek u parku mladoj majci. • Naravno, išle smo zajedno 9 meseci u gimnaziju.
#2640 od 22.06.2016 : Mujo i Haso
Mujo kod doktora na kontroli: • Doktore, uzeo sam lekove danas u 5 sati. • Ali, zašto u 5, rekli smo da pijete u 7 sati? • Znam, bolan, nego sam hteo da iznenadim bakterije!
#1868 od 07.07.2015 : Pitalice
Koliko zuba treba da ima dobra tašta? • Samo dva! Jedan da je stalno boli, a drugi da zetu otvara pivo!
#162 od 17.03.2013 : Plavuše
Uđe plavuša u autobus pun ljudi. Nema slobodnog mesta. Šta će, stane na sred autobusa i odjednom prdne. Razmišlja: • Šta sad da radim, poješće me blam? Uhvati se za rukohvat i počne da ga okreće gore - dole, tek toliko da se čuje neki zvuk sličan prdežu. Priđe joj neki momak i kaže: • Ma, ni blizu.
#831 od 11.12.2014 : Pitalice
Šta kaže kurton kada se ujutru pogleda u ogledalu? • Koji li ću kurac danas da obučem?!
#1908 od 21.07.2015 : Bračni
Svađaju se muž i žena oko kupovine. Kaže muž: • Aman, bre, samo kupuješ ti brushalteri, .... Te crni, te beli, te plavi, te crveni, ... Samo kad bi imala šta da staviš u ti brushalteri ... Žena mu odgovara: • Mužu moj, po tu tvoju logiku ti gaće ne bi ni trebalo da nosiš.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo