dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kao što vidiš

#493 od 19.09.2014 : Crni humor
Sretnu se invalid i slepac. Pita slepac invalida: • Kako ide? Invalid mu odgovara: • Kao što vidiš.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2463 od 18.03.2016 : Plavuše
Sakrili se momak i plavuša u jednu kapiju i ljube se. Posle kraćeg vremena, momak se uzbudi i kaže plavuši: • Hajde da ti i ja zajedno uradimo nešto veoma bezobrazno. • Važi, hajde da im se pokakimo u kapiju! - predloži oduševljeno plavuša.
#3383 od 25.08.2020 : Aforizmi i grafiti
Džaba si se obukla za 100 evra, kada si se skinula za 20!
#3142 od 06.12.2017 : Aforizmi i grafiti
Juče mi Ciganka gledala u dlan i reče mi da sam mnogo lep, ... dao sam joj 200 dinara da kupi sebi naočare!
#1204 od 31.01.2015 : Svaštara
Provali lopov u kuću i počne da krade. Odjednom začuje glas: • Isus te gleda ... Lopov se okrene oko sebe, nikoga ne ugleda i zatim nastavi s krađom. Nakon nekoliko sekundi opet čuje neki glas: • Isus te gleda ... Kada se okrenuo i malo bolje pogledao, spazio je papagaja u kavezu, pa ga je upitao: • Ko si ti? • Mojsije. A lopov će na to sa smeškom: • Ko je bio tako glup i dao papagaju ime Mojsije? • Isti onaj koji je dobermanu dao ime Isus - odgovori papagaj.
#97 od 14.03.2013 : Plavuše
Pričaju dve plavuše i kaže jedna drugoj: • Jel' znaš da doček nove godine pada u petak? • Samo da nije trinaesti! - zabrinuto će druga.
#3194 od 04.03.2018 : Plavuše
Šta je plavuša bez mobilnog? • Pička bez veze!
#1232 od 06.02.2015 : Svaštara
Vrhunac komšijske svađe: • Da ti nije mene, ti ni dece be bi imao ... !
#3363 od 23.11.2019 : Svaštara
Kada si sudbinski vezan za neko ime: • Otac mi se zvao Laza • Ženi trudnoću vodio Laza ginekeolog • Sin mi se zove Laza • Omiljeni mesar u kasapnici preko puta zove se Laza • Ustanova iz koje ovo pišem zove se Laza ...
#3285 od 26.10.2018 : Pitalice
Čemu služi prijatelj? • Kad ti je loš dan, odeš kod prijatelja, pa pokvariš i njemu dan!
#283 od 26.06.2013 : Pitalice
Koja je razlika između gej i strejt svadbe? • Na gej svadbi se dva puta svira "Danas, majko, ženiš svoga sina"!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo