Imam praznu gajbu

#1729 od 03.06.2015 : Crni humor
Razgovaraju dve flaše piva, pa jedna kaže:
• Ma, 'ajmo večeras kod mene, imam praznu gajbu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 114 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3212 od 22.03.2018 : Svaštara
Hitna prevozi debila u duševnu bolnicu. Na jednoj nizbrdici vozač viknu:
• Upomoć, ne rade nam kočnice!
• Ne brini, na kraju ulice ima znak STOP! - dobaci debil.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 66 Ocena: 
#2383 od 24.01.2016 : Svaštara
Čitavog dana šef traži jednog radnika po pogonu, ali on kao da je propao u zemlju. Tek pred kraj radnog vremena nađe on njega i kaže mu:
• Pa, gde si ti? Čitavog dana te tražim i ne mogu da te pronađem.
• Eee, šefe, danas je teško naći dobrog radnika.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#1340 od 26.02.2015 : Svaštara
Nađu časne sestre zanemoglog stranca ispred manastira i unesu ga unutra. Sutradan jedna ode da ga obiđe, kad on leži go. Pita ga ona šta mu je to između nogu.
• Drvo života, - reče on, - uzmeš ga u ruke, masiraš i videćes kako raste.
Kad drvo poraste, on joj reče da sedne na njega i da skakuće. Kad se to završi ... ode časna sestra i sve ispriča drugoj.
• Ala, laže, - veli ova druga, - meni je rekao da je frula, ... duvala sam dva sata, ali nikako da zasvira!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 21 Ocena: 
#3118 od 14.11.2017 : Aforizmi i grafiti
Ko na svadbi nije igrao kolo između dve babe, taj ne zna kako su Isusa razapinjali.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 76 Ocena: 
#1502 od 27.03.2015 : Babe
Sedeli baba i deda pored kamina i takmičili se ko može snažnije da prdne. Prvo deda prdne i ugasi vatru, baba prdne i oduva kamin, kad će njoj deda:
• Lako je tebi kad pucaš iz dvocevke ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#2284 od 11.12.2015 : Aforizmi i grafiti
Ne možete vi da date toliko akcija i popusta, koliko ja mogu da nemam para.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#661 od 16.11.2014 : Životinje
Vozi se tip motorom, i slučajno spiči vrapca u letu. Bilo mu je žao, stao je i video da je vrabac još živ. Ponese ga kući i stavi u kavez sa malo vode i hleba. Par sati kasnije, kad se vrabac probudio, pogledao je oko sebe i počeo je da razmišlja:
• Rešetke, hleb, voda, ... ubio sam motociklistu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#1834 od 30.06.2015 : Bračni
Muž i žena se spremaju za izlazak. Pita muž ženu kako da se očešlja, kad ima samo tri dlake na glavi. Žena mu odgovori:
• Jednu dlaku na jednu stranu, drugu na drugu, a onu treću po sredini. Češlja se on tako pola sata i utom mu otpadne jedna dlaka.
• Ženo, kako sada?
Ona mu odgovori:
• Jednu na jednu, a drugu na drugu stranu.
Opet se on tako češlja i češlja i otpadne mu i druga dlaka.
• Pa, ženo, kako ću sada?
Ona će na to:
• Ma, baš me briga, idi raščupan!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 30 Ocena: 
#1449 od 16.03.2015 : Svaštara
SMS prepiska:
• Ćao ja sam Aleksandar, sviđaš mi se, pa ono, možda i ja tebi?
• Videla sam i ja tebe, nisi moj nivo. Ćao.
• Ne brini, spustiću se ja na tvoj nivo.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#2099 od 10.10.2015 : Pitalice
Ko se kreće brzinom svetlosti?
• Penzioner koji je ugledao prazno mesto u autobusu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 60 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.