dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dovršavaju ga na sveću

#798 od 05.12.2014 : Crni humor
Vodi pandur jednog čoveka u zatvor. Čuje se galama i pita on policajca: • Kakva je to galama? • Ma ništa, kolege izvršavaju smrtnu kaznu na električnoj stolici. • A zašto osuđenik toliko viče? • Nestalo struje pa ga dovršavaju na sveću!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1816 od 26.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Od kad sam počeo da pijem tablete za mršavljenje, izgubio sam 20 eura.
#509 od 27.10.2014 : Međunarodni
Ulazi hrvat u kafanu u Sarajevu: • Molim vas jednu kavu! • Nema! • Kako nema, pa šta piju svi ovi ljudi?! Piju kahvu! • Pa zar to nije isto?! • Jel' isto da ja tvoju zenu POVALIM il POHVALIM?!
#2431 od 22.02.2016 : Svaštara
Razgovaraju dva prijatelja: • U kom mesecu žene najmanje pričaju? • U februaru. • Zašto? • Pa, ima samo 28 dana!
#2839 od 10.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Današnji ljudi su stvarno neverovatni! Danas sam bio u crkvi i video čoveka kako pali cigaretu od plamen sveće. Toliko sam bio šokiran da sam ispustio flašu piva.
#2124 od 23.10.2015 : Bračni
Jedan uobičajeni bračni dijalog: • Draga, gde je čaj? Ne mogu da ga nađem ... • Pa tamo gde bi i trebalo da bude, idiote. U šarenoj fioci, u plastičnoj kutiji za kafu, na kojoj piše ŠEĆER!
#3215 od 25.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Od kada su zatvorili kasarnu u blizini, Mataruška banja više ne leči nerotkinje!
#1594 od 12.04.2015 : Svaštara
Imao čovek lovačkog psa koji je bežao kad god bi blizu njega pukla puška. Jednom mu dođe rođak sa sela i kaže: • Daj ti meni tog psa da ga vodim na selo. Gore se stalno puca zbog svadbi, ispraćaja i drugog. Posle tri meseca, vraća rođak sa sela psa i kaže čoveku da ga je izlečio. Da bi testirao psa, čovek ga povede u lov. Kad se začuo prvi pucanj, pas zapeva: • Danas majkoooo, žeeeniš svooooga sina ...
#1471 od 21.03.2015 : Svaštara
Nakon dugo vremena sretnu se dve debeljuškaste prijateljice: • Nikako da izađem na kraj sa kilažom, – požali se jedna - Ma, šta sve nisam pokušala: gladovanje, akupunktura, dijete ... • Meni su preporučili jahanje, – kaže druga. • Ma nemoj, je li uspelo? • I te kako. Kobila koju sam jahala smršala je 20 kg.
#1687 od 19.05.2015 : Perica
Mali Perica došao kod babe: • Šta se desilo Perice? Tata i mama se opet svađaju? • Aha ... • Mama se vratila sa letovanja i donela nekakav triper, pa ga dobio tata, komšija preko puta i poštar ... I sad se svađaju, a ja ne znam zašto, ... ili je mama malo donela, ... ili im nije podelila jednako ...?
#5 od 11.03.2013 : Aforizmi i grafiti
Oženjen muškarac živi duže od neoženjenog, ali oženjen muškarac više želi da umre od neoženjenog.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo