dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dami smrdi iz usta

#1500 od 26.03.2015 : Crni humor
Otišle 2 muve u restoran. Dođe kelner i pita šta će da uzmu za jelo. Jedna muva naruči govno s lukom, a druga samo govno. Pita sad ova što je uzela govno s lukom drugu muvu: • Je li bre, što nisi uzela i luk uz govno? • Jes' pa da mi smrdi iz usta ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2211 od 21.11.2015 : Perica
Dolazi Perica iz škole neraspoložen: • Šta je bilo Perice? Koji ti je predmet u školi danas bio najteži? • Klupa! Pala mi je na nogu.
#3302 od 25.12.2018 : Plavuše
Nastavnica plavuša povela đake u kabinet biologije i pred vratima ukapira da je zaboravila ključ, pa kaže đacima: • Vi uđite, a ja odoh po ključ!
#2950 od 30.01.2017 : Cigani
Pitali Cigu: • Cigo, za koga ćeš da glasaš? A Ciga odgovara: • Za Miloševića, on mi je najdobar! • Pa, ne možeš za Miloševića, jer on nije u zemlji. • Onda ću za Đinđića, on je u zemlji!
#2318 od 26.12.2015 : Studenti
Profesor filozofije drži predavanje studentima: • Nikada ne smete biti isključivi u iznošenju svojih stavova. Pametni ljudi makar malo sumnjaju u ono što govore. Samo idioti uvek sve potvrđuju. • Da li ste sigurni u to što govorite? - upita ga jedan student. • Sto posto! - odgovori profesor.
#1953 od 31.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Kakvu sam kafu skuvao komšinici, evo još traži gaće po sobi.
#2148 od 04.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kada dođu gosti prvo poslužiti slatko i kiselu, a posle toga šifru za WiFi i punjač za mobilni.
#2798 od 09.10.2016 : Cigani
Mile stavio status na FB: • Kupio sam nov bicikl! Ciga komentariše: • Kradem!
#3273 od 22.05.2018 : Pitalice
Šta je ironija? • Kad si ateista, a zoveš se Bogoljub.
#2599 od 01.06.2016 : Mujo i Haso
Hvali se Mujo pred jaranima: • U kupatilu smo stavili WC šolju od mermera, sa bronzanim nitima, ... ima elektro podizanje ... Haso će na to: • Sigurno će vam govno biti veoma zahvalno!
#343 od 19.08.2013 : Perica
Pita Perica majku: • Mama, da li sam ja lep i dobar? • Naravno, sine. Prava si ikona. • Kako to, kao ikona? • Kad te vide, svi se krste!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo