pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ćuti sine, probudićeš tatu

#167 od 17.03.2013 : Crni humor
Mama, mama, zašto guramo auto u provaliju? • Ćuti sine, probudićeš tatu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1202 od 30.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Moju generaciju u mladosti je život mazio, ... a zna se šta posle maženja sledi.
#743 od 30.11.2014 : Piroćanci
Uhvatio Piroćanac zlatnu ribicu. • Kupi mi najnoviji Audi! - naredi joj. • Hoćeš li na kredit ili na leasing? - pita ga ribica. • A hoćeš li ti na ulje ili na mast?
#308 od 27.06.2013 : Životinje
Sreli se vuk i lisica u šumi. Počne vuk da nagovara lisicu da makar jednom vode ljubav, ali lisica se nije dala. Pošto nije znao šta da radi, vuk počne da je ubeđuje. Na kraju će: • Ajde, lijo, makar jednom - naučiću te da čitaš. Pošto je bila jako znatiželjna, lija pristane i odvede vuka iza žbuna. Nakon nekog vremena, izlazi vuk iz žbunja i zakopčava krzno, a lija će za njim: • A čitanje, vuče? Na to vuk odgovori: • Pa nisam ti ja Vuk Karadžić.
#403 od 08.12.2013 : Chuck Norris
Čak Noris ima iPhone sa celom jabukom!
#536 od 05.11.2014 : Mujo i Haso
Složio Mujo puzzle i kaže Hasi: • Vidi Haso, za ovo mi je trebalo samo mesec dana! • I šta sa tim? • A na kutiji piše od 3 do 5 godina!
#2600 od 02.06.2016 : Svaštara
Padala je kiša. Ugledao sam je. Žurila je na posao. Prošao je auto i pokvasio je. Prišao sam, obrisao joj lice maramicom. Ona će: • Moronu jedan, obrisao si mi i obrve!
#2373 od 20.01.2016 : Mujo i Haso
Lovac Mujo se vratio sa safarija iz Afrike i prepričava doživljaje: • Jedne noći, čujem neki šum. Ustanem iz kreveta i vidim da mi se približava slon. Skočim, zgrabim pušku i ubijem slona, onako u pidžami ... • Ma daj - prekide ga Haso - otkud slonu pidžama?
#3217 od 27.03.2018 : Bračni
Vraća se Živana kući sva zajapurena i sa vrata kaže Peri: • Pero moj, danas mi jedan na pijaci reče da sam kurva! Pera joj odgovori: • Pa, što ideš tamo gde te svi znaju?
#717 od 25.11.2014 : Svaštara
Hrabrost je kada dodeš kući u sred noći dobro pijan, žena te čeka sa metlom u ruci, a ti je upitaš: • Čistiš ili se spremaš negde da odletiš?
#3008 od 26.03.2017 : Cigani
Mala Cigančica piše tinejdžerskom časopisu: • Draga Saveta, imam 13 godina i još uvek sam nevina ... Da li to znači da je moj tata gay?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo