dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dajte mi sto kondoma

#1023 od 04.01.2015 : Svaštara
Ulazi mladić u apoteku i na šalteru kaže: • Dajte mi, molim Vas, sto kondoma. Kada su to čule, dve devojke iza njega počeše da se kikoću i smeju. Mladić se okrene, pogleda ih i kaže apotekarki: • Još dva, molim Vas!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3252 od 01.05.2018 : Pitalice
Kako se zove sida na ruskom? • Buljševizam.
#2637 od 21.06.2016 : Pitalice
Šta je to cunami? • Puna plaža ljudi, a nigde žive duše!
#3061 od 16.09.2017 : Cigani
Pitaju Cigu: • Šta bi radio da imaš milion evra? Ciga će: • Čuj radio, ... Uživao bih, čoveče!
#2396 od 02.02.2016 : Međunarodni
Posetio Srbin šeika pa mu se hvali: • Ja imam deset sinova, još jedan pa čitav fudbalski tim. A šeik će na to: • Ja imam 17 žena. Još jedna pa celi teren za golf.
#1702 od 23.05.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Evo, bio na trčanju! • Aha, jesi li povratio kondiciju? • Povratio jesam, kondiciju nisam.
#17 od 11.03.2013 : Životinje
Imao čovek papagaja koji je puno psovao. Jedno veče dođu mu gosti, a on na brzinu uzme papagaja i stavi ga u frižider, da ga ne osramoti pred gostima. Večera prošla, ovaj zaboravi na papagaja i ode da spava. Kada se ujutro probudio otvori frižider i ugleda papagaja koji se sav sledio. Kaže on papagaju: • Ko to mene gledi? A papagaj će na to: • Pingvn pizda ti materina.
#2550 od 29.04.2016 : Životinje
Ulazi u kafanu crnac sa ogromnim papagajem na ramenu: • Gde si nabavio to čudo? - upita ga konobar. • U Africi, ima ih na milione - odgovori papagaj.
#1528 od 01.04.2015 : Svaštara
Sretnu se dva lopova. Pita prvi: • Gde ćeš? • Idem da kupim bundu ženi. • Ajd' kad već ideš, kupi i meni jednu.
#1642 od 21.04.2015 : Mujo i Haso
Fata sprema večeru, pa pita Muju: • Mujo, kakvu ti picu voliš? Mujo će zajedljivo: • Obrijanu, hehe ... Fata će na to: • Ajd' što nećeš jebati, al' sad nećeš ni jesti!
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo