pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zvezda će gi iscepa

#870 od 16.12.2014 : Cigani
Kaže Ciga kompanjonu: • U petak dolaze Roling Stonsi na Marakanu! Ovaj mu ogovara: • Uuuu, Zvezda će` gi iscepa!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2969 od 17.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Muška dilema: • Kada se nađeš u krevetu između pedera i zgodne ženske, kome okrenuti leđa?
#1392 od 09.03.2015 : Mujo i Haso
Mujo i Fata vodili ljubav, pa posle toga razgovaraju: • Mujo moj, kakve ti žene više voliš - lepe ili pametne? Mujo se zamisli, pa odgovari: • Fato, ne volim ti ja ni lepe ni pametne - ja volim samo tebe!
#322 od 12.08.2013 : Životinje
Meda zabranio pušenje trave u šumi. Ide on tako jednom i vidi nešto se dimi iz vode. Gurne on ruku u vodu i izvuče zeku, a zekine oči naduvane, crvene ... • Je li, zeko, jesam li rekao da nema duvanja? • Džabe, za nas ribice to ne važi!
#1429 od 12.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Žalosno je što će ova današnja deca u Srbiji misliti da je Mocart izmislio kladionice.
#297 od 26.06.2013 : Pitalice
Šta kažu kauboji kada se bore u Crnoj Gori? • Ovde ima mesta samo za jednog.
#855 od 13.12.2014 : Lala i Sosa
Lali se rodilo dete, ali kako ga nisu pustili u bolnicu u posetu, dođe Lala pod prozor Sosine bolničke sobe i počne da se dere: • Sosooo, je li muško ili žensko? • Sin je! Lala se razveseli i razdere opet: • A koliko je težak? • 3500 grama. Lala sav srećan, pa se razdere još jednom: • A na koga liči? • Na jednog iz Mokrina, ne znaš ga ti.
#1011 od 02.01.2015 : Svaštara
• Komšo, tuširaš li se posle seksa? • Obavezno ... • Idi kresni nešto, molim te, ... pocrkasmo svi u zgradi.
#411 od 14.01.2014 : Mujo i Haso
Mujo i Fata završili u ludari. Jednog dana, šetaju se njih dvoje pored bazena i Mujo se oklizne, padne u vodu i počne da se davi. Fata skoči za njim, uspe nekako da ga izvuče i spase ga. Sve to videla je glavna medicinska sestra i narednog dana dođe ona kod Fate i kaže joj: • Fato, imam jednu dobru i jednu lošu vest! Dobra je da ćemo te pustiti iz bolnice jer si bila hrabra i spasila Muji život! A loša je da se Mujo obesio u kupatilu kaišom! Fata će na to: • Ma nije se on obesio, to sam ga ja stavila da se osuši! Nego, kad ćete me pustiti odavde?
#749 od 01.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Rođendani su veoma korisni. Što ih više imaš, to duže živiš.
#2715 od 09.08.2016 : Svaštara
Pričaju dve žene, pa prva kaže: • Ja sam čula da se od velikog polnog organa dobija rak materice! Druga kaže: • A ja sam čula da se od malog dobija slom živaca!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo