dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pričaj i ti

#1092 od 14.01.2015 : Doktori
Došao stariji čovek kod doktora: • Doktore, imam problem, svi moji prijatelji pričaju da mogu svaku noć. • Da, i u čemu je problem? • Ja ne mogu, a oni pričaju da mogu. • Pričaj i ti, ko ti brani.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2372 od 20.01.2016 : Svaštara
Smiljana na prozoru, a prolazi Milisav, Smiljana mu kaže: • Sama sam, Radašin mi otputov'o. Milisav: • Mogu li gore? • Pa nisam ti ja kurva! • Ih, k'o da bih ti ja platio!
#1350 od 28.02.2015 : Svaštara
Dolazi čovek u crkvu i kaže: • Oče, grešio sam, ukrao sam od Piroćanca! A ovaj će mu: • Sine, to nije greh, to je Božije čudo!
#754 od 02.12.2014 : Crnogorci
Kako se crnogorska mačka javlja na telefon? • Alo, ođe leopard!
#342 od 19.08.2013 : Policajci
Zaustavi policajac vozilo i kaže vozaču: • Pijan si. • Nisam. - odgovori čovek. Policajac kaže: • Crvene su ti oči. A vozač će: • Pa, ako ćemo da se vređamo, i tebi su klempave uši.
#2304 od 20.12.2015 : Životinje
Došao mucavac u pet šop i pita: • Kkolllliko kooošššttta ovvvaaaj pa-pa-paaapppagggaj? Prodavac mu kaže: • 50 evra! Mucavac: • Uuuuu skkkkuppppo, skkkkuppppo. A papagaj će: • Šta bre skupo, vidiš da pričam bolje od tebe!
#2058 od 20.09.2015 : Svaštara
• Kako ste uspeli da doživite stotu godinu? • Nikada se nisam raspravljala ni sa kim. • Ali, to je potpuno nemoguće. • Apsolutno ste u pravu.
#138 od 15.03.2013 : Piroćanci
Oženio se Piroćanac, pa kupio veliku čokoladu kako bi obradovao suprugu. Odlomi jednu kocku da je posluži, a ostatak pažljivo upakuje govoreći joj: • Ovo će sačuvamo za decu. Njoj nešto nije jasno, pa ga pita: • Čiju decu, dragi? • Pa našu, draga. Ona će opet zbunjeno: • Pa mi gi nemamo. A on će njoj: • Će gi imamo.
#112 od 15.03.2013 : Zemunci
Majka pita sina Zemunca: • Zašto si dobio jedinicu iz vladanja? • Udarao sam glavom o zid. • Nesrećniče, zašto si udarao glavom o zid? • Kevo, šta ti je? Nije to bila moja glava!
#593 od 10.11.2014 : Svaštara
Svekrva govori snahi na venčanju: • Kćeri, nije ti baš nešto lepa ta venčnica. A snaha će na to: • Nema veze, sledeći put će biti lepša.
#814 od 07.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zapamtite: Kada kupujete bombonjeru, najvažniji su izgled i dobar najlon. ... Ipak će obići dosta kuća.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo