pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Posle će se navikneš

#484 od 17.09.2014 : Cigani
• Gledala mi ciganka u dlan. • I ..., šta ti je rekla? • Rekla mi je: "Do 35. godine nećeš imati para i mnogo će se mučiš" • A posle? • Pa rekla mi je: "Posle će se navikneš"
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2712 od 09.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Neočekivani, iznenadni seks je odličan ... ako nisi u zatvoru!
#2939 od 24.01.2017 : Pitalice
Kakva je razlika između žene i teroriste? • Sa teroristom su pregovori mogući!
#2723 od 16.08.2016 : Međunarodni
Severno Kosovo. Albanac pozvoni Srbinu: • Dobar dan, komšija, koljiko oćeš za tvoja kuća? • Paa, ... da kupim neki lep stan u Nišu i da ne brinem puno – dva kila zlata! • Evo tebi četiri kiljograma u zljatu! • A zašto toliko? • Idi kupi stan u Ljubljana, da te ne seljim dvaput!
#2786 od 28.09.2016 : Plavuše
• Šta misliš – pita plavuša drugaricu koja je iskusnija od nje u seksu – kome je prijatnije tokom seksa, muškarcu ili ženi? • A šta ti misliš, kad tebe svrbi uvo, pa gurneš prst unutra da ga počešeš, kome je bolje, prstu ili uvetu?
#2076 od 02.10.2015 : Chuck Norris
Šta je Chuck Norris slušao sedamdesetih? • Devedesete!
#2563 od 07.05.2016 : Pitalice
Zašto su muškarci nežniji od žena? • Zato što čitav život sede na jajaima i nikada ih ne polupaju!
#3170 od 08.02.2018 : Pitalice
Šta je to lokalna anestezija? • To je kada se napiješ kod komšije!
#2553 od 01.05.2016 : Perica
• Perice šta si danas naučio u školi? - pita mama. • Da pišem. • I, šta si to pisao? • Ne znam, nismo učili da čitamo.
#2201 od 19.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko rano postane otac, taj više ni sa viršli ne skida najlon.
#1490 od 24.03.2015 : Svaštara
Bračni par hoće da kupi stari zamak. Prilikom razgledavanja pitaju oni vlasnika: • Da nema ovde slučajno duhova? A vlasnik odgovara: • Budite bez brige, ja ovde živim već 500 godina i nisam video ni jednog!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo