pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Meni je komšija doktor

#1447 od 16.03.2015 : Cigani
Kupio ugledni doktor veliki plac. Kupi i Ciga isti takav plac. Izgradi doktor kuću na placu. Izgradi i Ciga istu takvu kuću. Ozida doktor garažu. Ozidao i Ciga garažu. Stavio doktor lepu ogradu. Stavio i Ciga istu takvu ogradu. Prodaje doktor kuću za 150.000 €. Ciga prodaje kuću za 250.000 €. Ode doktor kod Cige i pita ga: • Dobro bre Cigo kako ti prodaješ istu kuću za 250.000 €, a ja za 150.000 €? • Meni je komšija doktor, a tebi Ciga.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1309 od 21.02.2015 : Pitalice
Šta je to autobus? • To je prevozno sredstvo koje ide 10 puta brže kada trčiš za njim, nego kada si u njemu.
#720 od 25.11.2014 : Doktori
Došao pacijent kod doktorke i žali se: • Doktorko evo već dva meseca meni stoji ukrućen, sramota me u radnji, u busu, na ulici, ... šta mi možete dati? • Za početak, stan i hranu!
#3164 od 02.02.2018 : Životinje
Skupile se životinje u šumi da se takmiče u pričanju viceva. Prethodno se dogovore da ubiju onoga čijem se vicu ne budu svi smejali. Prva počne lisica. Ispriča vic i na kraju svi se smeju, osim mede, pa ubiju liju. Zatim dođe vuk. Ispriča vic, svi ćute, samo se meda smeje. Pitaju ga ostali: • Šta je, medo, što se smeješ? Meda će: • Ala je bio dobar onaj lijin!
#1058 od 10.01.2015 : Svaštara
Na krštenju starijeg čoveka upita pop: • Odričeš li se sotone? • Pope, je li ti to mene krstiš ili razvodiš?
#267 od 09.06.2013 : Perica
Moli se Perica Bogu pre spavanja: • Dragi Bože, molim te da je Berlin glavni grad Finske! Ču to njegova mama, pa će njemu: • Perice, crni sine, kakva ti je to molitva? Na to će Perica: • Ćuti kevo, danas je bio kontrolni iz geografije!
#2492 od 27.03.2016 : Pitalice
Kako ćemo živeti 2025. godine? • Čekaćemo 2027. godinu, ... da nam bude bolje ...
#1728 od 03.06.2015 : Pitalice
Zašto Italijani nikad ne roštiljaju? • Zato što im špagete ispadaju kroz rešetke.
#50 od 11.03.2013 : Oglasi
Poklanjam pudlicu. Zvati od 5 po podne do 10 uveče. Ako se javi ženski glas - odmah spusti slušalicu!
#32 od 11.03.2013 : Svaštara
Pita službenik šefa: • Šefe, da li mogu danas ranije da izađem sa posla, da pomognem ženi oko kućnih poslova? • Ne možeš! - odgovara šef. • Hvala puno, šefe, znao sam da mogu da se pouzdam u Vas!
#3117 od 13.11.2017 : Svaštara
Vernik dolazi kod sveštenika da se ispovedi: • Počinio sam preljubu, oče. • Koliko puta? - upita sveštenik. • Oče, ja sam došao da se ispovedim, a ne da se hvalim.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo