pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Još je u sobi mrak

#2324 od 27.12.2015 : Cigani
Raspravljaju tri Cigančića čiji je otac najcrnji. Prvi kaže: • Moj tatko se juče isek'o, još mu ide crna krv ... Drugi će na to: • A moj tatko je polomio ruku i vidi mu se crna kost! Treći će: • Moj tatko je pdrn'o juče i još je u sobi mrak ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2327 od 28.12.2015 : Mujo i Haso
Sretnu se Mujo i Haso. Pita Mujo: • Đes' ba, Haso, nema te petnaest dana? • Ma, juče me skinuli sa aparata ... • Auh ... matere ti, da sam znao, doš'o bih ti u posetu. • Ma, jarane, nisam bio u bolnici, nego u kladionici!
#2219 od 23.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Neki ljudi imaju usta kao vrata od Yuga. Dok ih ne lupiš, neće da se zatvore.
#768 od 03.12.2014 : Pitalice
Šta je hrabrost? • Kad na svojoj svadbi naručiš pesmu: - Nije život jedna žena.
#373 od 28.11.2013 : Pitalice
Šta je to nedefinisani osećaj? • Kada ti tašta slupa novi auto i pogine.
#2013 od 24.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko radi ne boji se da će mu gazda biti gladan.
#3397 od 16.04.2021 : Svaštara
• Šta radiš na sobnom biciklu? • Treniram ... • Pa, ... ne vidim da okrećeš pedale? • Nizbrdica je!
#1107 od 16.01.2015 : Mujo i Haso
Dođe Mujo kod Hase, a on izvadio „onu stvar“ i greje je na peći. • Pa šta to radiš, bolan Haso? • Treniram fiziku. • Pa šta ti je to? • Kažu da kada zagreješ neko telo – ono se širi, a kada hladiš – ono se skuplja, pa eto i ja eksperimentišem da vidim da li je to istina. • Dobro bolan, a gde ti je Fata? • Pa u frižideru, ... i ona trenira!
#1534 od 02.04.2015 : Cigani
Došla ciganka kod ginekologa, a ovaj joj reče da se skine i legne na sto. Kako je ciganka skinula gaće, tako se doktor namršti i reče: • Pa dobro, majku mu, zar nisi mogla prvo da se opereš, pre nego što si došla ovamo, pa osećaš li ti kako smrdiš? • A bre doktor, ako ti to smeta, a što se nisi zaposlio u cvećarnicu, a ne u pičkarnicu!
#2430 od 22.02.2016 : Babe
• Vidiš baba, na ovom kompjuteru možeš da otvoriš više prozora istovremeno. • Gasi to govno, ubiće te promaja!
#2864 od 30.11.2016 : Perica
Učiteljica pita decu: • Deco, znate li šta je to otrov za miševe? A, Perica će ladno: • To ti je učiteljice, mačka u prahu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo