dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Čak Noris i maskenbal

#18 od 11.03.2013 : Chuck Norris
Došla Smrt sa maskom, kosom, i ide od vrata do vrata. Dođe na jedna vrata, zvoni, kad ono, vrata otvara Čak Noris. Gleda Smrt Čak Norisa, gleda on Smrt, kad odjednom, Smrt digne ruke i vikne: • MASKENBAL!!!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2252 od 30.11.2015 : Mujo i Haso
Nosi Haso ormar uz stepenice i sreće komšiju. Komšija ga upita: • Haso, gde ti je Mujo, da ti pomogne? • Evo ga unutra, nosi fioke.
#3237 od 16.04.2018 : Plavuše
Zašto plavuša nosi sat oko noge? • Da ide u korak s vremenom!
#3397 od 16.04.2021 : Svaštara
• Šta radiš na sobnom biciklu? • Treniram ... • Pa, ... ne vidim da okrećeš pedale? • Nizbrdica je!
#416 od 16.02.2014 : Aforizmi i grafiti
Kada ti sreća okrene leđa, možda samo želi da je raskopčaš.
#1929 od 24.07.2015 : Pitalice
Od čega zavisi boja penisa? • Od boje karmina.
#1619 od 16.04.2015 : Perica
Dolazi mali perica iz škole sa krvavim nosem a majka ga pita: • Perice, zašto ti je krvav nos? A Perica će na to: • Jedan dečak me je ujeo za nos! • Ijuuuu crni sine! Pa jesi li ga zapamtio? • Naravno, imam njegovo uvo u džepu!
#663 od 16.11.2014 : Svaštara
Tri žene stalno zajedno piju kafu u firmi i časkaju u vreme pauze. • Zamislite, - reče jedna od njih, - pipnem ja jutros jaja mome Miši, a ona hladna kao led. Sutradan druga kaže: • Proverila sam, i mome Milanu su isto ledena jaja. Baš je to čudno! Sledećeg dana nema one treće žene. Ona se pojavi tek posle pet - šest dana sa vidljivim modricama i šljivama ispod očiju. • Pa gde si ti ? - pitaju je. • .... i ja pipnuh jaja mome Milisavu, a ona vrela! - pitam ga ja - A, kako to da su tebi vrela, a Miši i Milanu su jaja hladna ... bolje da sam ćutala!?
#3415 od 15.02.2026 : Policajci
Ulazi pandur u biblioteku, a bibliotekarka će: • Počela kiša, a?
#1557 od 05.04.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Jesi li za seks? • Sada? Nema šanse! Vodićemo ljubav tek posle venčanja. • Ok, javi kad se udaš!
#774 od 04.12.2014 : Pitalice
Po čemu se razlikuju kurva i kurveštija? • Ova druga je veštija.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo