dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kako da se reše muževa

#1096 od 14.01.2015 : Bračni
Tri žene razmišljale kako da se reše muževa, i smisle neki plan. Prva je živela na 7. spratu i gurnula je muža sa terase, dok je padao, samo se čulo: • Majku li ti jebeeem ... TUP! Druga žena je živela na 5. spratu i kada je gurnula muža, dok je padao samo se čulo: • Majku li ti ... TUP! Treća žena je živela na 1. spratu i kada je gurnula muža sa terase, samo se čulo: • TUP! A potom: • E, sad ću da ti jebem mater!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1793 od 18.06.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je samo jednom pogrešio, i to kada je mislio da je pogrešio.
#2962 od 10.02.2017 : Piroćanci
Bila Piroćancu žena na moru i udavila se. Pronašli su je tek nakon tri godine i obavestili muža da su našli samo kostur oblepljen dagnjama. Ubrzo je stigao njegov odgovor: • Dagnje prodajem. Mamac vratite nazad u more!
#3212 od 22.03.2018 : Svaštara
Hitna prevozi debila u duševnu bolnicu. Na jednoj nizbrdici vozač viknu: • Upomoć, ne rade nam kočnice! • Ne brini, na kraju ulice ima znak STOP! - dobaci debil.
#2562 od 07.05.2016 : Perica
Učiteljica postavlja pitanje na času biologije: • Deco, znate li kojoj grupi ptica pripada golub? • Učiteljice, znam ja, golub je ptica serica - odgovori Perica!
#1421 od 11.03.2015 : Perica
Pošao Perica u prvi razred i na prvom času učiteljica pita: • Deco, ko zna od čega je postao čovek? ... Niko? Dobro, pitajte roditelje pa mi sjutra kažite. Požuri Perica kući, zatekne mamu kako čisti krompir i s vrata upita: • Mama, od čega je postao čovek? Besna zbog obaveza oko kuvanja ručka, mama reče: • Evo, od ovog - i pokaže na krompir. Perica brzo uzme jedan krompir i stavi ga u džep. Sjutradan u školi pita učiteljica: • Deco, ko zna odgovor na jučerašnje pitanje? Perica prvi podigne ruku, a učiteljica ga upita: • Dobro, Perice, od čega je postao čovek? • Učiteljice, da li treba i da ga izvadim? • Ne treba - reče učiteljica - sedi, imaš peticu.
#3166 od 04.02.2018 : Bračni
Brakorazvodna parnica: • Gospodine sudija, ja stvarno ne mogu da spavam sa tom ženom! • Ajde ne lupaj, ceo grad može, samo ti ne možeš ...
#3325 od 10.03.2019 : Pitalice
Zašto se prva jutarnja kafa na poslu zove seksi kafa? • Zato što je svi piju i jebe im se za posao!
#1862 od 07.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Probudi se puna energije, spavaj sa električarom.
#666 od 17.11.2014 : Crni humor
Avion se srušio na sred groblja. Policija pronašla 10.000 mrtvih.
#1855 od 04.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Devedeset devet odsto stanovništva je nezadovoljno seksom, što je i logično, ... pošto ne mogu da stignem na sve strane.
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo