dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da ne gasiš svetlo

#2918 od 13.01.2017 : Bračni
Jave Milašinu da mu se porodila Zlatana i da je rodila sina. Milašin sav srećan stigne u porodilište, ali mu ništa nije bilo jasno kada je video tamnoputo dete pored Zlatane: • Šta je to, Zlatana? • Ete, vidiš, uvek sam ti govorila da ne gasiš svetlo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2382 od 23.01.2016 : Babe
• Ko igra? • Srbija i Crna Gora. • Je l' protiv Hrvata? • Baba, idi lezi ...
#971 od 28.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Zimska dilema: Čaj od nane ili rakija od dede ...
#3350 od 23.08.2019 : Aforizmi i grafiti
Gospođo, recite svojim sisama da ne bulje u moje oči!
#3269 od 18.05.2018 : Plavuše
Plavuša šalje pismo, a poštar je upozorava: • Gospođice, stavili ste previše markica na ovo pismo! • O, bože! Nadam se da neće otići predaleko!?
#2963 od 11.02.2017 : Pitalice
Šta radi devojka između dva Slovenca? • Smeta!
#436 od 17.06.2014 : Crnogorci
• Vođe Radio Podgorica. Dobro jutro, radni narode Crne Gore. Tačno je sedam sati i 300 minuta.
#2104 od 13.10.2015 : Piroćanci
Zašto Piroćanac sve piše malim slovima? • Da ne troši mastilo.
#2779 od 22.09.2016 : Piroćanci
Šetaju otac i sin kroz Pirot. Sin upita oca: • Tato, tato, oće mi kupiš jedan čips? • Nemo be sine, oće te posle tera na sok!
#3300 od 23.12.2018 : Svaštara
Posle koncerta, operska diva razgovara s poznanicom: • Bila sam fantastična. Je l` da? Moj glas je ispunio celu salu! • Jeste, draga moja. Toliko ju je ispunio, da su mnogi izašli da naprave mesta za tvoj glas ...
#525 od 03.11.2014 : Cigani
Imao neki čovek seks sa cigankom. Sutradan je zove: • Pa da li si ti normalna, sve me svrbi, što ne reče da imaš picajzle !? • A šta si ti hteo za deset evra? Bubamare!?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo