pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne pitaj što kucam

#541 od 06.11.2014 : Babe
Baba i deda odlučili da isprobaju vijagru, i tako ti deda ulazi u spavaću sobu i kuca na vrata. Baba će: • Ma uđi, što kucaš?! A deda odgovori: • Ne pitaj što kucam, već čime kucam!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1921 od 22.07.2015 : Svaštara
Negde na moru prilazi čovek spasiocu: • Izvinite, ima li ovde morskih zvezda, rakova, ježeva? • Ne bojte se, slobodno uđite u vodu, nema ničega. Sve je to pojeo morski pas.
#2575 od 14.05.2016 : Pitalice
Šta je to marihuana? • Marihuana je trava koja može da izazove mnogo više sreće nego detelina sa četiri lista!
#2720 od 13.08.2016 : Perica
Perica stoji na vratima u tramvaju, preprečio babi put, pa ga ona pita: • Jel izlaziš? A Perica odgovori: • Može, nazovi me oko osam sati!
#2979 od 25.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Ne diraj lava dok spava, ni budalu dok ćuti.
#1595 od 12.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju Milojko i Radojko o tome ko ima većeg: • Moj ti je, bre Radojko, 15. • E, Milojko, moj ti je 37. • Ajd' ne laži Radojko, skidaj, gaće! Skinuo Radojko gaće, kad ono - nema šta da se vidi. • Ih, bre Radojko, pa baš tio je malecki. Čime si ga merio, majke ti? • Kako čime? Pa toplomerom.
#113 od 15.03.2013 : Zemunci
Pita učiteljica đaka Zemunca: • Koliko je pet minus tri? Zemunac ćuti, nema pojma. • Dobro – smireno će učiteljica – imaš pet jabuka, i neko ti uzme tri, koliko ti jabuka ostane? • Šta da mi uzme?!
#3207 od 17.03.2018 : Mujo i Haso
Pitali Fatu: • Šta više voliš, kada ti uđe ili izađe? • Volim kada se dvoumi!
#1460 od 18.03.2015 : Bračni
• Kako si uspela pola plate da potrošiš za dva sata? • Ponesi pare, ... pokazaću ti.
#1295 od 18.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Fata ranije sa posla i zatiče Muju u spavaćoj sobi sa drugom ženom. Zgrabi ga za kalabaster i odvuče u garažu. Stavi mu kalabaster u bravarsku stegu, dobro ga pritegne i odvije ručicu sa stege. Potom uze testeru u ruku donese do Muje. Mujo se počne derati: • Stani bona, šta to radiš? Nećeš valjda ... zbog jedne sitnice, da mi ga odsečeš? Sa osvetničkim osmehom na licu Fata reče: • Jok ja, Mujo, ti ćeš, bolan, ... ja ću samo da zapalim garažu!
#863 od 15.12.2014 : Cigani
Prodaje Ciga brushaltere na pijaci i viče: • Četvorke, petice, četvorke, petice, ..., navali narode, ... Prilazi mu neka ženska i pita: • Imate li dvojku? • Za bubuljice, morate kod doktora - odgovori Ciga.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo