pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Žene koje obriju stidne dlake

#3294 od 31.10.2018 : Aforizmi i grafiti
Da li žene koje obriju stidne dlake više ne treba da se stide?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3024 od 16.07.2017 : Cigani
Zaustavi policajac Cigu, koji je prebrzo vozio, i kaže mu: • Pijani ste! • Nisam! • Dunite u balon! • Ne mogu, imam astmu. • Onda hajdete sa mnom u stanicu da vam uzmemo krv! • Ne mogu, imam leukemiju. • Onda izađite da hodate po liniji! • Ne mogu, ... pijan sam - odgovori Ciga.
#2578 od 17.05.2016 : Perica
Uđe Perica u pekaru i pita pekara: • Što vam je hleb ovako tvrd i suv? Na to će pekar Perici: • Ćuti, dete, ne lupetaj. Pa, ja sam pravio hleb kad ti još nisi bio ni rođen! • Pa što ga tek sad prodajete - upita Perica.
#1425 od 11.03.2015 : Svaštara
Indijanci odu kod vrača da ga pitaju kakva će zima biti. • Jaka i hladna - kaže on. Oni spreme gomilu drva, ali zima bude blaga, pa potroše samo pola. Naredne godine opet odu kod vrača. • E, ova će da bude stvarno žestoka! - kaže on. Indijanci spreme još više drva nego prošle godine, a zima opet bude blaga. Treće godine opet oni kod vrača, a vrač kaže: • Dođite sutra. Sutradan ode vrač u grad kod meteorologa i pita ga: • Kakva će zima da bude? • Jako duga i jako hladna. • Kako znaš? - upita vrač. • Pa, eno Indijanci u planini već treću godinu spremaju drva za ovu zimu.
#2780 od 23.09.2016 : Svaštara
• Dođi večeras. Vino i večera pod svećama ... • Jao, što si romantičan! • Ma jok, juče mi isključili struju!
#71 od 13.03.2013 : Mujo i Haso
Izvede profesor Muju pred tablu i reče mu: • Nacrtaj jabuku. Pita ga Mujo: • Hoćeš kiselu ili slatku?
#835 od 11.12.2014 : Svaštara
Dolazi lik na tetoviranje i kaže da želi sliku ferarija na penisu. • Opa! Želite da zadivite curu? – kaže mu majstor za tetovažu. • Ne, nemam curu, imam dečka – kaže mu lik. • Onda bi bilo dobro da istetovirate još i dva traktora na jajima – posavetova ga majstor. • A zašto? – upita lik radoznalo. • Pa kad vam ferari upadne u govna, da ga traktori izvuku – mirno mu objasni majstor.
#3315 od 27.02.2019 : Piroćanci
Zašto Piroćanac ima švalerku? • Neće da troši svoju ženu!
#1224 od 04.02.2015 : Plavuše
Pročitao negde deda da je hleb dobar za potenciju pa utrčao u pekaru: • Molim Vas, pet kila hleba! Pekar: • Ma što će vam toliko hleba, pa stvrdnuće Vam se! • Onda 15 kila!
#1268 od 13.02.2015 : Svaštara
Overim knjižicu. Odem u Dom zdravlja, predam knjižicu i dok me prozovu - istekne mi overa.
#3181 od 19.02.2018 : Aforizmi i grafiti
Bila sam mnogo tužna. On me je tešio koliko je mogao, .. a mogao je dva puta!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo