dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kad muškarac uprska

#1131 od 21.01.2015 : Aforizmi i grafiti
Kad muškarac uprska, kasno je da vadi stvar.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1174 od 29.01.2015 : Babe
Stoji pijanac na autobuskoj stanici, dolazi autobus, prilazi mu neka baba i pita ga: • Je li sinko, je l' ovo trojka? A pijanac će: • Jok baba, zgazila si liniju.
#648 od 15.11.2014 : Crnogorci
Crnogorac čeka u bolnici da mu se žena porodi. Nervira se, šeta hodnikom, nervozan je i zabrinut. Posle dva - tri sata čekanja, začuje se bebin plač. • Daj, Bože, samo da nije muško, da se ne muči kâ ja sad! – reče Crnogorac sa olakšanjem.
#3164 od 02.02.2018 : Životinje
Skupile se životinje u šumi da se takmiče u pričanju viceva. Prethodno se dogovore da ubiju onoga čijem se vicu ne budu svi smejali. Prva počne lisica. Ispriča vic i na kraju svi se smeju, osim mede, pa ubiju liju. Zatim dođe vuk. Ispriča vic, svi ćute, samo se meda smeje. Pitaju ga ostali: • Šta je, medo, što se smeješ? Meda će: • Ala je bio dobar onaj lijin!
#251 od 08.06.2013 : Svaštara
Pitali momka da li bi se radije oženio mladom Beograđankom ili matorom seljankom? • Naravno, matorom seljankom - reče on. • Zašto? • Zato što matora seljanka ima 22 godine, a mlada Beograđanka 37.
#2522 od 05.04.2016 : Svaštara
Razgovaraju dve prijateljice: • Joj, što si mi lepa na ovoj slici! Od kad je to? • Od pre 15 kila!
#1456 od 18.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisu svi iste sreće, ... nekog u kafani pogodi pesma, a nekog flaša ...
#2838 od 09.11.2016 : Pitalice
Šta pita lizalica kada sretne čačkalicu? • Gde ti je glava?
#2555 od 02.05.2016 : Cigani
Ciga zabrinut dolazi kod doktora: • Šta da radim, doktore, ne diže mi se na moju Milevu? • Pošalji je sutra kod mene - kaže doktor - pa da vidim šta mogu da uradim. Sutradan, kad je Mileva došla u ordinaciju, doktor joj kaže da se skine, pa da prošeta po sobi, a zatim da legne. Kad je Mileva to uradila, doktor joj reče: • U redu, idite i recite Cigi da dođe. Kad je Ciga došao, lekar mu saopšti: • Cigo, ne brini, sa tobom je sve u redu, ni meni se ne diže na tvoju Milevu!
#1096 od 14.01.2015 : Bračni
Tri žene razmišljale kako da se reše muževa, i smisle neki plan. Prva je živela na 7. spratu i gurnula je muža sa terase, dok je padao, samo se čulo: • Majku li ti jebeeem ... TUP! Druga žena je živela na 5. spratu i kada je gurnula muža, dok je padao samo se čulo: • Majku li ti ... TUP! Treća žena je živela na 1. spratu i kada je gurnula muža sa terase, samo se čulo: • TUP! A potom: • E, sad ću da ti jebem mater!
#3075 od 18.10.2017 : Zemunci
Kako se Zemunac moli Bogu? • Tebra, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti?!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo