dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nojeva barka

#3202 od 12.03.2018 : Aforizmi i grafiti
Nojeva barka je bila prvi zvanični BACKUP!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1184 od 30.01.2015 : Plavuše
Rekao neko plavuši da ima vakuum u glavi, a ona mu odgorila: • Bolje išta nego ništa.
#1749 od 04.06.2015 : Svaštara
Idu dva spermatozoidaa ulicom i jednog zgazi auto. Drugi će na to: • E moj prijatelju, nikad od tebe čovek.
#764 od 03.12.2014 : Mujo i Haso
• Fato, ti si idiotkinja. • Aaaa, znam to. • Čuj? ... A kako znaš? • Pa da sam sa udala za hadžiju, bila bih hadžinica.
#2771 od 17.09.2016 : Mujo i Haso
Razmišlja Mujo naglas: • Kada ne možeš nekog da pobediš, ti mu se pridruži. I šta sad da radim, da letim sa komarcem i ujedam ukućane?
#844 od 12.12.2014 : Crni humor
Pitao Mujo Hasu da li može da mu pomogne da iskopa rupu. Mujo pristade, ali mu reče da može samo do deset sati, a onda mora da ide na seks. Mujo pristade i oni počeše da kopaju. Dođe deset sati i Haso reče: • Moram sad da idem na seks. • Pa eno ti Fate gore leži gola. Idi obavi radnju s njom. Ode Haso obavi radnju i vrati se. Pita ga Mujo: • Kako je bilo? • Pa dobro, samo nešto je mnogo hladna. • Pa šta ti misliš za koga ja kopam ovu rupu?
#332 od 19.08.2013 : Pitalice
Šta radi Emir Bekrić kada zakasni na bus? • Čeka ga na sledećoj stanici.
#2831 od 02.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Svadba bez tuče nije svadba, reče mlada i opali šamar svekrvi.
#143 od 15.03.2013 : Babe
Šeta bakica grobljem i sretne grobara: • Oprostite, možete li mi reći gde je parcela 64? • Koji si moj izlazila kad ne znaš da se vratiš – odgovori joj grobar.
#1172 od 29.01.2015 : Crni humor
Nađu dva kostura motor na groblju: • Hajde da se provozamo - kaže prvi. A drugi kostur kaže: • Važi, sačekaj me tu, odmah se vraćam. Vraca se on i nosi krst, a prvi ga pita: • Šta će ti to? A ovaj će na to: • Ne idem nigde bez lične karte.
#2488 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Žene se bude zevajući, a muškarci sa erekcijom. Slučajnost?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo