dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zbog sisa

#2750 od 03.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Ko se oženi zbog sisa, obično se razvodi zbog rogova!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1746 od 04.06.2015 : Bračni
Muž kaže svojoj ženi: • Pozvao sam prijatelja na večeru! Žena poludi i kaže: • Štaaa?! Sve je u neredu! Nisam bila u kupovini, nisam ništa oprala, svi tanjiri su već nedelju dana prljavi i neda mi se da kuvam! Muž na to smireno kaže: • Znam sve to, nego budala ima nameru da se ženi, pa da mu pokazem kako je u braku!
#955 od 24.12.2014 : Životinje
Šetaju vuk i zec noću šumom. Stiska se zec uz vuka i govori: • Jao, kako je strašno u ovoj šumi, stvarno se bojim. • A kako će tek biti meni kada se budem sam vraćao kući?!
#109 od 15.03.2013 : Kompjuteraši
Otišao haker u mesaru i traži 200 grama salame. Mesar pita: • Da narežem? • Ma ne, prebaci na fleš.
#957 od 25.12.2014 : Oglasi
Potrebne devojke za tucanje. Šifra: Prerada oraha.
#2171 od 13.11.2015 : Cigani
Prodaje Ciga na ulici kaiševe: • Ajmo narode, kaišovi, kaišovi! Da deca imaju sve petice ... kaišovi, kaišovi ... navali narode!
#2126 od 24.10.2015 : Kompjuteraši
Pričaju dve programerke: • Vidim imaš novog dečka, bildera - pravi frajer ... !!! • Da, da ... • A kakav je kao muškarac? • Kao moj LAPTOP! • Kako to? • Pa dobra mu je grafička, ali mu baterija kratko drži ... !
#1297 od 19.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Čuvajte se negativaca. Oni nađu problem za svako rešenje.
#2706 od 04.08.2016 : Svaštara
• Dobar dan, može li jedna kratka anketa? • Naravno! • Koji Internet koristite i da li ste zadovoljni? • Komšijin, i jako smo zadovoljni.
#342 od 19.08.2013 : Policajci
Zaustavi policajac vozilo i kaže vozaču: • Pijan si. • Nisam. - odgovori čovek. Policajac kaže: • Crvene su ti oči. A vozač će: • Pa, ako ćemo da se vređamo, i tebi su klempave uši.
#3375 od 05.02.2020 : Pitalice
Zašto su žene jako loši vozači? • Svi instruktori vožnje su muškarci.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo