dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Toliko vruće

#2634 od 19.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Danas je toliko vruće da je i moja baba poskidala sve prsluke sa sebe i ostala samo u džemperu.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1445 od 15.03.2015 : Bračni
U kući sami muž i žena. Mužu se prijbe i navali na ženu. Žena će: • Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupatilu, kao da pada kiša napolju. On to uradi i odmah navali na nju. Žena će: • Polako, stani uključi ventilator kao da duva vetar napolju. On to uradi i opet navali na nju. Žena će: • Polako, stani, uključi veš mašinu kao da grmi napolju. On i to uradi, sedne i zapali cigaretu. A žena će: • Pa hajde, šta čekaš? • Gde da se jebemo po ovom kijametu!
#1041 od 08.01.2015 : Piroćanci
Razgovor negde u Pirotu: • Kupi, bre, ovaj losion za kosu! - ubeđuje prodavac Piroćanca. • Ma, kuj će mi andrak!? • Je l' vidiš da si ćelav, trebaće ti. • Ih, kad bi to tako moglo ... - bio je nepoverljiv ovaj. • A je l' vidiš onu prodavačicu od preko puta? - upita ga prodavac. • Vidim, kako da ne vidim! • Je l' vidiš kol'ke brke ima? • Vidim ... • E toj su joj izrasli kad je onomad zubima otvorila ovaj zatvarač!
#885 od 18.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Nije težak put do slave. Težak je put od slave do kuće.
#2432 od 23.02.2016 : Plavuše
Plavušu, kandidatkinju za posao sekretarice, direktor pita: • I, ... zašto ste napustili prethodni posao? • Zato što je šef hrkao kada smo radili prekovremeno.
#578 od 09.11.2014 : Pitalice
Zašto crnac stavlja bele rukavice kad jede čokoladu? • Da ne pojede prste.
#1650 od 22.04.2015 : Mujo i Haso
Ušao Mujo u autobus i kondukter mu kaže: • Hajde Mujo, kupi kartu. Mujo odgovara: • Neće Mujo kupiti kartu! Kondukter: • Moraš bolan, Mujo, ili će te policajci prebiti! Mujo opet: • Neće Mujo kupiti kartu! Panduri ga prebiju i kažu: • Mujo, mi te isprebijasmo a ti i dalje nećeš da kupiš kartu! Mujo: • Neću, imam mesečnu!
#2646 od 26.06.2016 : Pitalice
Kako se zovu ljudi koji uzimaju drogu? • Policajci i carinici.
#313 od 07.08.2013 : Doktori
Sreću se na ulici dva psihijatra. Prvi će: • Dobar dan, dobro ste. Kako sam ja? • I vi ste dobro!
#1565 od 06.04.2015 : Svaštara
Dolazi Milašin kući sa posla i sa vrata kaže Radojki: • Ženo, imam vest za tebe! • Povećali su ti platu? • Ih bre, Radojka, rek'o sam vest, a ne čudo!
#2065 od 28.09.2015 : Svaštara
Radojica došao na kapiju kod komšije, otvara njegov devetogodišnji sin: • Zdravo, jel' ti otac kod kuće? • Nije, otiš'o je do grada. • A stariji brat Steva? • I on otiš'o sa tatom ... • Uff ... • Kaži komšija, ako ti nešto treba od alata, ja znam gde stoji. • Ma, jok, hteo sam da pričam sa tvoim ocem, pošto je tvoj brat Steva napravio dete mojoj ćerki Nadi ... • Eeeee, za to ćete stvarno morati da pričate sa tatom, ... znam da za vepra uzima 200 eur, za bika 500 eur, a kol'ko će da traži za Stevu, stvarno ne znam!
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo