Kada bi manje pitale

#3364 od 23.11.2019 : Aforizmi i grafiti
Muškarci bi manje lagali, kada bi žene manje pitale!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 220 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#65 od 12.03.2013 : Perica
Pita učiteljica đake:
• Deco, da vidimo, zna li neko svetske valute?
Javi se Marko:
• Dolar!
• Bravo Marko, to je valuta SAD-a. Dalje?
Marica:
• Funta!
• Lepo Marice, to je valuta Engleske. Dalje, da li znate još neku valutu?
Perica:
• PUTA!
• Crni Perice, koja ti je to valuta, nisam nikad čula za nju.
A Perica će:
• Ima, ima u Srbiji. Evo, dođe moja sestra iz Beograda sa novom bundom i pita je baba kol'ko je dala za nju. A ona kaže: "5 PUTA"!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#1848 od 04.07.2015 : Pitalice
Kako možete da dobijete sidu na klozetskoj šolji?
• Ako onaj pre vas nije ustao.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
#1360 od 02.03.2015 : Pitalice
Zašto se King Kong zaljubio u plavušu?
• Zato što je majmun!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 43 Ocena: 
#1110 od 16.01.2015 : Studenti
Profesor objašnjava studentima osnove obdukcije:
• Glavne su dve stvari. Prva je da pobedite gađenje i odvratnost - pazite sada.
Profesor gurne prst u bulju lešu koji je ležao na stolu, izvadi ga i poliže ...
• Hajde sada svi vi ponovite ovo.
Prebledeli studenti svi ponove ovu radnju, stave lešu prst, pa polizu isti, jedva se uzdržavajući da ne se ne ispovraćaju. Profesor tada nastavi sa predavanjem:
• Druga, isto tako važna stvar je koncentracija i pomno praćenje predavanja. Ja sam u analni otvor gurnuo kažiprst a polizao srednji prst. Dakle, dobro pazite ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 46 Ocena: 
#907 od 18.12.2014 : Svaštara
Smučilo se dedi da gleda kako njegov 18-godišnji unuk stalno sedi za kompjuterom pa mu priđe i reče:
• E, kada sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, isprobali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malom se ta ideja jako dopala. Vrati se on za dve nedelje sav modar i pretučen, zamotane glave, pa ga deda upita:
• Kog si vraga to radio?
• Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, isprobali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo hteli da odemo bez plaćanja, upadoše tri gorile i ubiše boga u nama!
• Pa dobro, sa kim si to išao u Trst? – upita deda.
• Sa KonTiki-jem – odgovori dečko – a ti?
• Pa, sa partizanima.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 38 Ocena: 
#446 od 18.06.2014 : Aforizmi i grafiti
Promukao sam dozivajući sebe pameti, ... ali uzalud ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
#2370 od 20.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Imam nešto na šta žene padaju, ... neočišćen led ispred kapije.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
#1854 od 04.07.2015 : Političari
Leži Lenjin na samrtničkoj postelji i razmišlja kome da preda vlast posle svoje smrti. Okupljeni predlažu mladog Staljina, ali Lenjin vrti glavom i kaže:
• Mlad si i uporan, ali brinem se hoće li narod ići za tobom?
• Ništa se ne sekiraj - kaže Staljin. Ko ne bude išao za mnom, ići će za tobom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#826 od 10.12.2014 : Pitalice
Zašto kamiondžije, čim izađu iz kabine, moraju da šutnu točak od kamiona?
• Da odlepe jaja od butina!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 55 Ocena: 
#3408 od 05.10.2023 : Bračni
• Šefe, kada će ženidba?
• Nemam ja potrebu za ženidbom, ... ja imam dve sestre koje mi kuvaju, peru, peglaju, spremaju stan, ...
• Znam šefe, ali ne mogu sestre baš u svemu da zamene ženu, ako me razumete!?
• Što? Pa, nisu to moje sestre  ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 216 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.