pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Bog sve vidi

#1751 od 06.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Bog sve vidi, zato popovi voze kola sa zatamnjenim staklima.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2609 od 07.06.2016 : Pitalice
Šta rade pilići u kafani? • Piju, piju, piju, piju, ...
#255 od 08.06.2013 : Chuck Norris
Kako Čak Noris daje gol u vaterpolu? • Kroz noge!
#2954 od 03.02.2017 : Pitalice
Kako se zove sin alkoholičara? • Sinalko.
#1278 od 15.02.2015 : Doktori
Doktor: • Pušite li? Pacijent: • Ne. • Pijete li? • Ne. • Jedete masno? • Ne. • Nervirate se? • Ne. • Pijete neke lekove? • Ne. • E, jebo si mi mater sad ...
#742 od 30.11.2014 : Piroćanci
Kupio Piroćanac ajfon 6, stavio ga u zadnji džep, seo i ... čulo se krrccc! • Leleeee majkeee - povika on - daj bože da je kičma.
#3056 od 28.08.2017 : Svaštara
Mama molim te da me više ne pokrivaš noću kada spavam! • Sine, pa znaš da se plašim da nenazebeš ... • Razumem mama, ali otkrivaš mi ženu!
#2526 od 08.04.2016 : Cigani
Ulovio Ciga jegulju, a ona ogromna ... Stavlja je u torbu, ne može da stane, stavlja je u džak, opet joj viri rep ... Doseti se on i obmota je oko struka, a glavu stavi napred. Uz put svati u kafanu da proslavi dobar plen i napije se samo tako. Kad mu se pripišalo, ode u WC, mrtav pijan ..., greškom uhvati jegulju za glavu i kaže: • Da siiii mlitaaav ... to znam, ... da siiii ljigaaav ... i to sam znao, ... al' da imaš plave oči ... jeb'o mater ako sam to znao ...!
#2439 od 01.03.2016 : Crnogorci
Zašto Crnogorci ne organizuju Velikog brata? • Zato što ne mogu da pronađu toliko ljudi koji se ne poznaju.
#1786 od 16.06.2015 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu: • Lalo, šta ti se više dopada – ajfon ili ajped? Lala odgovara: • Meni se najviše dopada ajvar!
#2865 od 01.12.2016 : Plavuše
Šeta plavuša sa momkom i primeti kako na susednoj livadi druga plavuša vesla u čamcu! Kaže ona momku: • Vidiš, zbog takvih se prave vicevi na naš račun! Ma, samo da znam da plivam, išla bih da je udavim!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo