dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Virus sa porno sajta

#2498 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Bolje virus sa porno sajta, nego od porno glumice.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2476 od 27.03.2016 : Pitalice
Kako se zove Grk koji ima polno prenosivu bolest? • Sifilidis!
#3225 od 04.04.2018 : Pitalice
Kako se na nemačkom kaže `dečko koji brine o curama´? • Curbrigen.
#336 od 19.08.2013 : Plavuše
Sedi plavuša na drvetu i testeriše granu na kojoj sedi. Naiđe jedna baba i pita: • Dete, šta to radiš? Što testerišeš granu na kojoj sediš? • Ma, beži, bre, baba! - tera je plavuša. Baba kaže: • Pa pobogu, pašćeš. Ne testeriši tu granu. • Baba, pusti me na miru! Ode baba, a plavuša nastavi da testeriše. Na kraju grana pukne, plavuša padne i polomi se. Digne se ona i kaže: • Pih, bre, ona baba vidovita!
#3103 od 10.11.2017 : Perica
Zaposli se Perica u prodavnici. Naiđe prva mušterija i pita: • Imate li omekšivač Lenor? • Nemamo - odgovori Perica. Kad to ču gazda, reče mu: • Perice, kada mušterija traži nešto što nemamo, ne kaže se nema, nego upravo smo prodali poslednji komad i predložiš joj nešto slično. Naiđe sledeća mušterija i pita Pericu: • Imate li toalet papir? • Upravo smo prodali poslednje pakovanje, ali umesto toga možete uzeti šmirgrla papir!
#2405 od 04.02.2016 : Svaštara
Mlada snajka stigla u kuću, pa joj mama došla u posetu: • Lepo se udala moja ćerka. Crkva joj je blizu pa može i sa prozora da sluša liturgiju. Svekrva će onako šeretski: • A koliki joj je jezik, može sa balkona i da se pričesti.
#1721 od 30.05.2015 : Svaštara
Kaže kupac prodavcu: • Dajte mi prašak protiv buva. • Za koliko? • Ne znam, nisam ih prebrojao.
#1408 od 09.03.2015 : Bračni
• Halo ... policija? Pošaljite patrolu ... slučajno sam gurnuo ženu kroz prozor! • U redu ... šaljemo i hitnu pomoć! • Ma, ne treba hitna! Mi živimo u prizemlju ... samo patrolu, i to što pre ... samo što nije provalila vrata!
#1956 od 31.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Uvek sam sređen i doteran ... kiša me opere ... vetar me osuši ... a život me pegla ...
#957 od 25.12.2014 : Oglasi
Potrebne devojke za tucanje. Šifra: Prerada oraha.
#231 od 16.04.2013 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo kući kasno, legne u krevet, pa počne da se pribija uz Fatu. Fata negoduje: • Nemoj Mujo, ne mogu večeras, boli me glava. • Šta je vama ženama danas, k'o da ste se sve dogovorile?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo