dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nastaviću sa heklanjem

#1394 od 09.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Prvi put u životu držim sve konce u svojim rukama. ... Nastaviću sa heklanjem.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#296 od 26.06.2013 : Životinje
Ode zeka u prodavnicu i pita prodavca: • Izvinite, imate li tortu od šargarepa? • Nema. Pita tako zeka svakog dana i ništa od torte. Jednog dana, besan prodavac mu reče: • Zeko, ako još jednom dođeš, zakucaću te. Zeka dođe i pita: • Imate li eksere? • Ne. • A tortu od šargarepa?
#1836 od 30.06.2015 : Policajci
Razgovaraju dve plavuše, pa jedna kaže drugoj: • Jesi li čula da će ovog leta biti sneg do kolena? Ova joj odgovori: • Ne, ... ja sam čula da će ovog leta biti vrućine i do 50 stepeni. U tom trenutku naiđe policajac pa kaže: • Lele, pa ko da čisti sneg po toj vrućini?!
#1302 od 20.02.2015 : Mujo i Haso
Legnu Fata i Mujo u krevet. Mujo počne milovati Fatu po grudima i kaže: • Kad bi ove sise mogle nositi mleko, ne bi nam uopšte trebale krave. Zatim joj počne milovati zadnjicu i kaže: • Kad bi ova guzica mogla nositi jaja, ne bi nam trebale kokoške. Tada ga Fata uhvati za mlitavu muškost i kaže: • Kad bi ovaj tvoj mogao stajati pravo, ne bi nam uopšte bio potreban tvoj prijatelj Haso.
#2860 od 26.11.2016 : Bračni
Kaže jedna komšinica drugoj: • Komšinice, može li oklagija na pola sata? A, ova će: • Ne može, ... i ja čekam muža!
#621 od 13.11.2014 : Oglasi
Menjam zdravstvenu za štednu knjižicu. Šifra: Zdravlje je najveće bogatstvo.
#1794 od 18.06.2015 : Piroćanci
Uđe Piroćanac u frizerski salon i pita: • Majstore, pošto šišanje? • Sto dinara. • A brijanje? • Pedeset. • Obrij mi glavu.
#591 od 10.11.2014 : Svaštara
Staje Milojko pokraj puta da poveze jednu strava ribu, nikada do tada nije video ništa seksipilnije i lepše, dok su vodili laganu konverzaciju ona mu ponudi: • Za samo 10 eura nudim ti najbolji oralni seks u životu. Čovek je pogleda, zamisli se samo na trenutak i kaže: • Izlazi mala napolje, na šta ti ja ličim, ja sam pošten čovek, domaćin! Devojka će na to: • OK, za 10 eura kompletan seks, najbolji u tvom životu. Čovek će opet: • Beži napolje ... čuješ ... ja sam domaćin čovek, napolje! Devojka izađe iz auta, čovek krene, pogleda se u retrovizor i kaže: • E, jebem te domaćine ... kad nemaš ni 10 eura u džepu!
#1663 od 25.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Kod mene u autu stalno novogodišnja atmosfera. Uvek svetle lampice za gorivo, ulje, aklumulator, pojas, ...
#1570 od 07.04.2015 : Plavuše
Pričaju dve plavuše. Prva kaže: • Doktor mi je rekao da narednih par nedelja živim samo na jabukama. Druga kaže: • A što ako padneš?
#2337 od 04.01.2016 : Svaštara
Svađaju se dvojica tajkuna. Kad će jedan: • Ja sam svoju diplomu platio 2000 evra i sada ćeš da me učiš ti koji si je dobio za samo 500 evra!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo