Zbog toga te i bole noge

#1374 od 05.03.2015 : Svaštara
Ulazi deda u autobus i moli nekog dečka da mu ustupi mesto, žaleći mu se kako ga bole noge. Mladić mu odgovara:
• Jesi li ti ustajao starijima dok si bio mlađi?
Starac odgovara:
• Da, još kako!
A mladić će na to:
• Pa zbog toga te i bole noge!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 18 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2772 od 18.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Život je kao frizer, ti mu kažeš šta želiš, a on šiša po svom!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 59 Ocena: 
#958 od 25.12.2014 : Svaštara
Pita Marica mamu:
• Mama, odakle dolaze bebe?
• Vidiš dušo ... mama i tata se prvo zaljube i venčaju. Onda se ljube i grle i vode ljubav. To znači da tata stavi svoj penis u maminu vaginu, i ... tako se dobije beba, dušo.
• Aaa, tako znači. Kad sam jednom ušla u vašu sobu, tatin penis je bio u tvojim ustima, šta se dobije kad se to radi?
• Zlatna ogrlica, dušo!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
#3414 od 15.02.2026 : Mujo i Haso
Videla Fata Mujine dobre brkove, pa ga pita:
• Mogu li dobiti jednu dlaku za uspomenu?
Mujo zavuče ruku u gaće i izvuče jednu dlaku:
• Dok ima u skladištu, ne diram sa izloga!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 10 Ocena: 
#2416 od 12.02.2016 : Aforizmi i grafiti
Izabrala bih ja princa da konj nije onako blenuo umene.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 48 Ocena: 
#1338 od 26.02.2015 : Svaštara
U kancelariji sedi stariji gospodin, obrijan, ispeglan, očešljan, ne naročito raspoložen i drži predavanje kolegi koji sedi preko puta njega:
• Čoveče, što se ne oženiš, vreme ti je? Pogledaj se, kakav si: podočnjaci, verovatno si bančio cele noći i jurio mlade koke, neočešljan, košulja ti izgužvana, spava ti se , malo se i osećaš na viski ... A pogledaj mene: opeglan, naspavan, kravata, odelo, sve na svom mestu, pa sad kad odem kući, čeka me ručak, novine, kafica, ženica na vratima, pa mi cvrkuće ... pa cvrkuće ... pa cvrkuće ... PA CVRKUĆE, PIČKA JOJ MATERINA, NIKAD DA STANE!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 25 Ocena: 
#1496 od 26.03.2015 : Svaštara
Devojka piše dečku pismo:
• Ja ovako više ne mogu, ne volim te, a i 4 puta sam te prevarila, vrati mi moju sliku i oprosti.
Dečko sav razočaran, odluči da joj se osveti pa pokupi slike svih devojaka koje je imao, ubaci slike u kovertu i napiše:
• Ja ne znam koja si ti, uzmi svoju sliku a ostale vrati.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
#1679 od 28.04.2015 : Svaštara
• Juče sam čestitala rođendan svekrvi: Želim Vam sve ono što Vi želite meni, ali dvaput više! - Ne znam zašto se namrštila ... !?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#2865 od 01.12.2016 : Plavuše
Šeta plavuša sa momkom i primeti kako na susednoj livadi druga plavuša vesla u čamcu! Kaže ona momku:
• Vidiš, zbog takvih se prave vicevi na naš račun! Ma, samo da znam da plivam, išla bih da je udavim!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 55 Ocena: 
#2618 od 07.06.2016 : Piroćanci
Piroćanac se ispoveda, pa ga sveštenik pita:
• Šta si zgrešio?
• Ništa, samo sam prošle nedelje ukrao frezu ...
• Kaješ li se? - pita ponovo sveštenik.
• Što bi' se kajao, freza nova, novcijata ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 50 Ocena: 
#297 od 26.06.2013 : Pitalice
Šta kažu kauboji kada se bore u Crnoj Gori?
• Ovde ima mesta samo za jednog.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 57 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.