dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zato što je zelena

#2837 od 08.11.2016 : Svaštara
Sin pita Radašina: • Koje su boje šljive? • Plave. • Pa, zašto je ova crvena? • Zato što je zelena!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2755 od 04.09.2016 : Lala i Sosa
Predloži Lala Sosi: • Soso, dušo, hoćemo se igrati proleća? • Može. A kako se to igra? • Ta, lepo, ... ja te jebem, a ti cvetaš!
#3053 od 12.08.2017 : Životinje
Razgovaraju životinje u šumi gde će koja ići na letovanje. Lav kaže: • Ja idem u Grčku. Lisica dodaje: • Ja ću ići u Egipat. A medved će na to: • Ja idem u Mojkovac kod svojih!
#2000 od 19.08.2015 : Cigani
Piše ciga sinu u vojsku i kaže: • Ovdi je sve lepo, a ima i novosti - i majka i žena ti rodile po jednog burazera ...
#1342 od 27.02.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Ništa. • Pa to si i juče radila?! • Nisam završila ...
#764 od 03.12.2014 : Mujo i Haso
• Fato, ti si idiotkinja. • Aaaa, znam to. • Čuj? ... A kako znaš? • Pa da sam sa udala za hadžiju, bila bih hadžinica.
#201 od 24.03.2013 : Babe
Klinac pita babu: • Bako, reci mi, gde je tata? Baba odgovara: • U kupatilu je. Ima problema sa triperom i ne može da pronađe rastvor! Tata dobacuje iz kupatila: • Daj kevo, ne plaši mi dete. Imam problema sa tviterom i ne mogu da pronađem pasvord!
#523 od 03.11.2014 : Mujo i Haso
• Mujo jarane moj. Koje žene više voliš, one koje mnogo pričaju, ili one druge? • Ma koje druge, Haso?
#1323 od 23.02.2015 : Doktori
Posle skoro dva sata ginekološkog pregleda izlaze žena i doktor iz ordinacije. Doktor se obraća mužu: • Gospodine, Vaša žena je imala ozbiljno zakrčenje kanala, ali ja sam joj dao Hofmanove kapi i sada će biti sve uredu. Muž će na to: • Doktore, viri Vam Hofman ...
#2877 od 10.12.2016 : Perica
Na času fizike: • Perice, šta je to SILA? • Turska serija, nastavnice!
#1562 od 06.04.2015 : Svaštara
Momak i devojka u krevetu: • Pa, počni već jednom, život je kraći nego što misliš - reče devojka. • Pa, primakni se malo bliže, i on je kraći nego što misliš - odgovori momak.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo