dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Više od prijateljstva

#498 od 19.10.2014 : Svaštara
• Da li možemo nas dvoje da budemo nešto više od prijatelja? • Auu, divno! Znači, hoćeš da mi budeš žirant?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#649 od 15.11.2014 : Aforizmi i grafiti
I poštenog čoveka možete potkupiti, samo morate pošteno platiti.
#2225 od 23.11.2015 : Svaštara
U kafani pevačica peva: • IMAM JEDNU ŽELJUUU ... Kad se začu glas: • DA TE JEBEM U NEDELJU ... Pevačica reče: • Muzika STOP! Dajte onu - JEDVA ČEKAM DA NEDELJA DOĐE ...
#915 od 18.12.2014 : Crni humor
Vraćaju se dva popa sa parastosa, tek će jedan: • Pa, supa i nije bila nešto, a i ono meso masno. Drugi mu odgovara: • Eee, nema parastosa bez sina jedinca!
#1713 od 28.05.2015 : Aforizmi i grafiti
Ili odeš preko i sanjaš rodno mesto, ili ostaneš i sanjaš radno mesto!
#2209 od 21.11.2015 : Svaštara
Svekrva prigovara snahi: • Tvoje vršnjakinje dođu sa posla, pa još mogu da rade u polju i u kući, a ti samo sediš. Snaha će na to: • Vaše vršnjakinje su odavno u grobu, pa vam ja ne prigovaram.
#3391 od 17.11.2020 : Pitalice
Kada se najbolje vide leteći tanjiri? • Kada sapleteš konobara!
#2233 od 26.11.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Znaš li da je izašao Playstation 4? • Ajoj, a ja nisam gledala ni ona tri prethodna.
#2860 od 26.11.2016 : Bračni
Kaže jedna komšinica drugoj: • Komšinice, može li oklagija na pola sata? A, ova će: • Ne može, ... i ja čekam muža!
#1779 od 12.06.2015 : Lala i Sosa
Nosili Lala i Spira zvono na vrh crkve i krenuše dole nakon obavljena posla, ali lift ne radi a stepenice zaključane. Čekali Lala i Spira tako tri - četiri sata kad će odjednom Lala: • Spiro, ja moram da serem. A Spira mu kaže: • Ma obavi to tu, na licu mesta, preko oluka, neka padne dole pa ćemo počistiti kada siđemo. Kad dole u dvorištu pop drži liturgiju i raširenih ruku pita: • Bože šta ćeš ti nama dati? Sleti mu govno pravo u ruku. Pop sav u čudu ali nastavi: • Bože šta ćemo mi tebi dati? A Lala odozgo viče: • Papiiiira! Paaaapiiiraaa!
#331 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Spavao Mujo kod Hase i Fate ali pošto nije imao gde, morao je da spava zajedno sa njima u istom krevetu. Ujutro za doručkom, kad je Fata otišla na posao, kaže Mujo Hasi: • Haso, ti si moj prijatelj, pa ti moram reći da me tvoja žena čitavu noć držala za onu stvar. Na to će Haso: • Ma nije Fata nego ja, što je sigurno - sigurno je!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo