dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Seks na brzaka

#678 od 18.11.2014 : Svaštara
SMS prepiska: • 'Ajde dođi na jedan seks na brzaka. • Evo trčim, uzjahala sam svog dinosaurusa. • Ludice jedna, dinosaurusi ne postoje. • Kao ni šansa da se mi kresnemo.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2392 od 31.01.2016 : Piroćanci
Izveo Piroćanac ženu i decu na večeru. Dolazi konobar da ih usluži i pita: • Dobro veče, šta želite? Žena: • Molim Vas dajte nam jelovnik. Piroćanac će konobaru: • Meni ćevape sa lukom, njima jelovnik i odmah naplati!
#3012 od 30.03.2017 : Svaštara
Leti roda među oblacima. Na leđima nosi dedu od 70 godina koji je lupa po glavi i viče: • Je li, rodo, da mi nismo zalutali ?!
#3405 od 08.01.2023 : Svaštara
Drug izveo novu žensku u kafanu, mi damo nekom klincu 200 dindži da priđe stolu i da mu kaže: • Tataaa, ajde kući, spava mi seee ... Evo ga treći dan se ne javlja, sve nas blokir`o na telefonu!
#1511 od 29.03.2015 : Svaštara
Porodica sedi za stolom i večera. Sin pita: • Tata, koliko vrsta sisa postoji? Otac začuden, ali ipak odgovara: • Pa sine, ... postoji tri vrste sisa. U dvadesetima, zenske grudi su kao dinje, okrugle i čvrste. U tridesetim i četrdesetim su kao kruške, još uvek lepe, ali po malo vise. Posle pedesete su kao luk! • Luk? • Da, kad ih vidiš, plače ti se.
#2601 od 03.06.2016 : Bračni
Radiša i Radojka se posvađali, lete teške reči i po neki tanjir, pa se Radojka rasplaka: • Ti men' nikad ne kažeš izvini kad zajebeš nešto! Radiša izbegne jedan tanjir pa pokunjeno kaže: • Dobro Radojka, izvini ... Radojka zgrabi još jedan tanjir i zafrljači ga na Radišu: • Najlakše je reći izvini ...!
#2247 od 29.11.2015 : Svaštara
Pre neko veče izašao sam sa prijateljima u noćni provod. Bilo je odlično i ubili smo se pivom. Znao sam da sam mrtav pijan i uradio sam nešto što nisam uradio godinama - otišao sam kući autobusom. Da au–to–bu–som! Stigao sam kući bezbedno i bez nevolja! P.S.: Ovo me stvarno oraspoložilo budući da nikada ranije nisam vozio autobus!
#35 od 11.03.2013 : Babe
Razgovaraju dve babe i jedna baba pita drugu: • Koliko si teška? Druga odgovara: • Sa naočarama - 78 kg! • A bez naočara? • Eee, bez naočara ne vidim vagu ...
#619 od 12.11.2014 : Doktori
• Doktore, kada ćete znati šta mi je? • Sutra, ... posle obdukcije.
#2282 od 09.12.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva oženjena muškarca srednjih godina: • Bože, što ovo vreme leti! • Bome, imaš pravo. Eto, dva puta kresneš ženu i prođe godina.
#1257 od 11.02.2015 : Aforizmi i grafiti
U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem odmah počnem da pričam gluposti, a ni auto ne umem da vozim.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo