pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prođe jedan muški

#1758 od 08.06.2015 : Svaštara
Išla dva lovca preko neke livade, pa vide nekog dedu kako čuva ovce, prvi reče: • Ajde malo da ga zezamo. Prvi pita dedu: • Je li deda, prođe li ovde neki zec? Deda reče: • Ma nema pola sata, prođe jedan muški ... Ova dvojica se zbuniše: • Pa kako znaš da je muški? Deda odgovori: • Pa rekao mi je ako dođu dva lovca i pitaju za njega, da im kažem da mogu da ga uhvate za kurac.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2567 od 10.05.2016 : Svaštara
Šef je ismejao moj pokušaj puštanja brkova. Rekao je: • Usta ti izgledaju kao međunožje moje žene kada zaboravi da se obrija ... Pogledao sam u ogledalo i rekao mu: • Šefe, potpuno ste u pravu!
#1848 od 04.07.2015 : Pitalice
Kako možete da dobijete sidu na klozetskoj šolji? • Ako onaj pre vas nije ustao.
#1220 od 03.02.2015 : Pitalice
Šta je to vrhunac pijanstva? • Kada ti na svadbi stigne torta, a ti pitaš kome je rođendan ...
#2841 od 12.11.2016 : Bračni
Pita žena muža: • Dragi, šta ima na televizoru? A muž će na to: • Prašina draga, prašina!
#1966 od 09.08.2015 : Svaštara
Upozorenje za vozače: • Na ovim velikim vrućinama, ne ostavljajte decu i kućne ljubimce u kolima. Svekrve i tašte možete, jer aždaje podnose visoke temperature.
#2878 od 11.12.2016 : Cigani
Pita komšija mladu cigančicu: • Jesi li ti nevina? Ciganka odgovara: • Jesam bre, kako da nisam, deca da mi umru ako lažem ... !
#2622 od 09.06.2016 : Mujo i Haso
Sreli se Mujo i Haso na ulici, pa Mujo pita Hasu za datum. Haso odgovara: • Stvarno nemam pojma koji je datum danas. • Bolan, što ne pogledaš u novinama, pod miškom su ti? • Ne vredi, od juče su ...
#3161 od 30.01.2018 : Chuck Norris
Kako je nastao točak? • Chuck Norris uradio kolut napred, pa su svi povikali: To Čak, to Čak!
#354 od 18.10.2013 : Crnogorci
Prilazi Crnogorac djevojci za stolom i pita je: • Oćeš li plesat? Ona kaže: • Hoću. On kaže: • Ajde života ti da ja malo sjedem.
#1866 od 07.07.2015 : Svaštara
Pričaju dva pezionera: • U čemu je razlika između WC-a i groba? • Pa, ne znam. • Sve ti je to isto - kad se mora, mora se.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo