pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Potpuno ste u pravu

#2567 od 10.05.2016 : Svaštara
Šef je ismejao moj pokušaj puštanja brkova. Rekao je: • Usta ti izgledaju kao međunožje moje žene kada zaboravi da se obrija ... Pogledao sam u ogledalo i rekao mu: • Šefe, potpuno ste u pravu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2155 od 06.11.2015 : Svaštara
• Eee, kako si samo porasla, kad se samo setim kako si bila mala, ... pa kad si prohodala, ... pa flomasterima žvrljala po zidovima ... • Čiko... a ko si ti? • Ja tvoju majku pratim na Fejsbuku!
#2079 od 03.10.2015 : Bračni
• Halo, dragi, ... je l' me voliš? • Na sastanku sam, kupi slobodno!
#662 od 16.11.2014 : Svaštara
Žena dolazi kući i kaže svom mužu: • Sećaš se onih glavobolja koje sam imala sve ove godine? E pa više ih nemam. • Nemaš više glavobolja? - upita muž - Šta se dogodilo? Žena odgovori: • Prijateljica mi preporučila da odem do hipnotizera. On mi je rekao da stanem ispred ogledala, i dok se gledam da ponavljam: - Ja nemam glavobolju, ja nemam glavobolju, ja nemam glavobolju. - Upalilo je! Glavobolja je nestala. • To je ... to je ... pa to je divno! - kaže muž. • Znaš, ni ti nisi bio baš vatren u krevetu proteklih par godina. Zašto i ti ne bi otišao do njega i proverio može li ti pomoći?! Muž se složi s idejom. Nakon par tretmana, muž dođe kući, pocepa odeću sa sebe, podigne ženu i odnese je u spavaću sobu. • Ne miči se, odmah ću se vratiti. Ode do kupatila, vrati se za par minuta, skoči u krevet i vodi ljubav sa ženom kao nikad pre. Kaže žena: • Aaah, to je bilo predivno! • Čekaj malo! - kaže muž i ode još jednom do kupatila i vrati se u krevet na drugu rundu koja je bila još bolja od prve. Ženi se zavrtilo u glavi! Kaze muž opet: • Ne miči se, odmah ću se vratiti! - i ode. Ovaj put se žena polako na prstima došunja do kupaonice da vidi zašto joj muž stalno mora ići. Proviri kroz vrata i vidi njega kako stoji pred ogledalom i govori: • Ona nije moja žena. Ona nije moja žena. Ona nije moja žena!
#2482 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Svaka žena treba da zna - ručak je ukusniji ako se sprema ređe!
#3163 od 01.02.2018 : Svaštara
Momak kaže devojci: • Ja bih tebe mogao da gledam čitavog dana. • Što, je l` sam ti mnogo lepa? • Ma jok, nego si `slučaj za posmatranje`!
#143 od 15.03.2013 : Babe
Šeta bakica grobljem i sretne grobara: • Oprostite, možete li mi reći gde je parcela 64? • Koji si moj izlazila kad ne znaš da se vratiš – odgovori joj grobar.
#503 od 27.10.2014 : Svaštara
Dečko šalje devojci SMS: • Molim korisnika da se uda za mene. Dobija odgovor: • Poštovani korisniče, na Vašem računu nema dovoljno novca za ovu uslugu.
#3143 od 07.12.2017 : Svaštara
Razočarao se Milorad u život, pa krenu on tako na Moravu da se obesi. Prebaci on konopac preko grane koja je visila nad rekom, namaknu ga na vrat i skoči u reku. Kad, eto ti vraga, grana puče, on upade u vodu i poče da se davi. Jedva se on iskobelja iz vode i povika: • Džaba ti bešenje, zamal` da se udavim!
#531 od 05.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Neko svoju grešku ispravi, ... a neko oženi.
#2400 od 03.02.2016 : Plavuše
Plavuša razmišlja: • Da bih osetila leptiriće u stomaku, zar ne treba prvo da mi uđe gusenica?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo